Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Лікування зубів при вагітності

Лікування зубів при вагітності київ

Вагітність - це чудовий і незабутній період у житті кожної жінки. Існує міф, що лікувати зуби під час вагітності не можна. Це все невірне бачення, тому що не потрібно забувати про здоров'я навіть в такий важливий момент свого життя. У чому ж полягає необхідність стоматологічного лікування під час вагітності?

Під час вагітності майбутня мама в обов'язковому порядку відвідує кількох профільних фахівців, в число яких входить і стоматолог. Основним завданням профілактичного огляду є оцінка стану ротової порожнини і виявлення факторів ризику у вигляді карієсу, запалення ясен і інших можливих патологій.

Наша клініка надає послуги комплексного, професійного лікування та видалення зубів вагітним жінкам за вигідними цінами з високим рівнем обслуговування, увагою і турботою про кожній пацієнтці.

Лікування зубів вагітним

Вагітність лікування зубів - не перешкода

Кожна жінка переносить вагітність зі своїми особливостями, які обов'язково враховують лікарі-стоматологи S`DentaL при наданні стоматологічної допомоги майбутнім мамам.

При наданні стоматологічної допомоги вагітним особлива увага приділяється правильному вибору лікарських препаратів і матеріалів, що використовуються при проведенні лікувальних процедур.

Нерідко вагітних починають турбувати боль в зубах мудрості, але приймати знеболювальні препарати без призначення лікаря категорично не можна. Тільки стоматолог після визначення причини і консультації з провідним акушером-гінекологом, можуть розробити план лікування або запропонувати способи зняття болю, якщо лікування з яких-небудь причин неможливо.

В процесі лікування зубів вагітним для знеболювання використовуємо безпечні анестетики, які не проникають в гематоплацентарний бар'єр і не містять вазоконстриктора.

✓! У нашій клініці створені максимально комфортні умови, дружня атмосфера, швидке обслуговування, які допомагають жінці спокійно переносити лікування зуба при вагітності без болю і дискомфорту.

Переваги лікування в клініці S`DentaL

01
Застосування виключно безпечних для мами і плода професійних методик.
02
Комплексне лікування захворювань зубів і ротової порожнини будь-якої складності.
03
Отримання допомоги від кращих стоматологів Києва і в максимально комфортних умовах для майбутньої матусі.
Лікування зубів при вагітності має ряд особливостей в залежності від терміну
Лікування зубів при вагітності має ряд особливостей в залежності від терміну
В 1-му триместрі закладаються основні органи малюка, в зв'язку з цим вагітним жінкам категорично заборонено робити ортопантомограмму і прицільний знімок, а також без крайньої потреби використовувати медикаментозні засоби. Якщо лікування не зачіпає нерв (поверхневий або середній карієс), то всі маніпуляції можуть виконуватися без анестезії.

2-й триместр, а саме період з 14 по 25 тиждень, є найбезпечнішим для медичних маніпуляцій з використанням місцевих анестетиків: повноцінне лікування пульпіту, карієсу, видалення зубів (крім зубів мудрості). Більш складні хірургічні маніпуляції краще відкласти на більш пізній термін після народження малюка.

В 3-му триместрі майбутній мамі найкраще уникати будь-яких потрясінь, особливо якщо період виношування плоду супроводжується проблемами, оскільки надмірний емоційний стрес може викликати скорочення матки і передчасні пологи. Але якщо пацієнтка не відчуває страху і хвилювання перед відвідуванням стоматолога, то до лікування зубів немає прямих протипоказань (до 32 тижнів).

Отож, перешкод для відвідування стоматолога в період вагітності немає, якщо пацієнтка звертається в клініку, де гарантується безпека і якість лікування. Карієс у вагітних і інші захворювання зубів і ротової порожнини лікуються з використанням нешкідливих медикаментозних препаратів та інноваційних методик, які не шкодять здоров'ю пацієнтки і розвитку плода.
Гнучкі ціни для майбутніх мам
Гнучкі ціни для майбутніх мам
Профілактика і здоров'я зубів є однією з важливих складових спокійного і безпечного протікання вагітності. У клініці S`DentaL діє гнучка цінова політика, щоб вартість наших послуг була доступною для людей з різними фінансовими можливостями.

Своєчасне лікування зубів є запорукою здоров'я матері і дитини, тому з виявленням перших симптомів захворювань необхідно звертатися до стоматолога, який визначить глибину і ступінь наявної патології і запропонує прийнятні варіанти вирішення, виходячи з положення пацієнтки.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close