Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
Прийом стоматолога в S'DentaL
Кращі стоматологи
Стоматологи нашої клініки - висококваліфіковані фахівці, які знають і люблять свою справу. Ми вкрай ретельно підходимо до відбору персоналу, а тому можемо гарантувати, що наші лікарі - одні з кращих в Києві. Ми пишаємося тим, що зуміли зібрати згуртований колектив професіоналів, здатних ефективно виконувати свою роботу як окремо, так і в команді.


Кваліфіковані послуги стоматологів усіх напрямків

  • терапевтів і пародонтологів;
  • ортодонтів;
  • ортопедів;
  • хірургів і імплантологів;
  • дитячих стоматологів.
Наші стоматологи регулярно підвищують кваліфікацію, беруть участь у вітчизняних і зарубіжних конференціях, семінарах і зустрічах. Вони навчаються всіх нових технологій та методик, щоб використовувати їх в нашій клініці, роблячи стоматологічні послуги ще більш якісними та доступними для пацієнтів.

Що відрізняє хорошого стоматолога від посереднього? Спеціаліст повинен проявляти всебічну турботу про пацієнта, враховуючи його загальний стан, побажання та фінансові можливості.


Платні послуги лікаря-стоматолога

Лікарі нашої клініки приділяють максимум уваги до кожного пацієнта, пропонуючи кілька можливих варіантів вирішення його проблеми.

Наші стоматологи вміють знайти підхід до будь-якого пацієнта, незалежно від віку та особливостей характеру. Мова не тільки про дітей, адже іноді й дорослі відчувають панічний страх перед відвідуванням стоматологічного кабінету через невдалий досвід минулого. Наші фахівці завжди максимально коректні та ввічливі, вони виконують всі маніпуляції акуратно, дбайливо та швидко, щоб пацієнт не відчував зайвого дискомфорту, болю та страху.

Ви можете записатися на консультацію до будь-якого лікаря-стоматолога в S'DentaL, зателефонувавши нам за вказаними телефонами або залишивши онлайн-заявку безпосередньо на цьому сайті (обов'язково дочекайтеся дзвінка оператора з підтвердженням запису на прийом).
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close