Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Капи для вирівнювання зубів

Одним з методів корекції нерівності зубного ряду є ортодонтичні капи, стрімко набирають популярність у всьому світі.
капи для вирівнювання зубів київ

Капи - це знімні ортодонтичні конструкції, виготовлені з м'яких і гіпоалергенних матеріалів, що забезпечують комфортне і ефективне лікування багатьох патологій, пов'язаних з прикусом. Капи надягають на весь зубний ряд і поступово приводять до його вирівнювання.

Капи для вирівнювання зубів Київ, в стоматологічній клініці S'Dental, встановлюються після повноцінного обстеження пацієнта. Наше обладнання дозволяє проводити 3D томографію, яка допомагає з точністю моделювати будову майбутньої конструкції, спрогнозувати майбутній результат лікування і виявити можливі відхилення в структурі зубів.

Скільки коштує поставити капи на зуби? На капи для вирівнювання зубів ціна залежить від вираженості ортодонтичної проблеми і виду конструкції, призначеної лікарем. Дізнатися точну вартість ви можете під час огляду і консультації у лікаря.

капи для виправлення прикусу ціна

В яких випадках застосовують капи?

❞Чи можна вирівняти зуби капами? Можна, але не у всіх випадках. Ортодонтичні капи для дітей і дорослих ефективні при незначних відхиленнях в прикусі. У більш важких випадках застосовуються брекет-системи.

Показання для установки кап:

 • Треми і діастеми - великі відстані між зубними одиницями.
 • Зубна скупченість - патологічний стан, при якому зуби прорізаються і ростуть за межами зубної дуги (за або перед нею).
 • Незначні відхилення прикусу.
 • Наявність протипоказань до установки брекетів (наприклад, алергія на метал).

Капи для вирівнювання зубів для дорослих або дітей можуть призначатися після вже проведеного ортодонтичного лікування для закріплення отриманих результатів брекетами. В цьому випадку знімні конструкції не дають зубним одиницям зміщуватися назад на попереднє положення.

Ефективність лікування багато в чому залежить від самодисципліни пацієнта, адже тільки при регулярному щоденному носінні конструкції можна досягти бажаного результату.

Як проводиться установка капи на зуби?

01
Діагностичний етап. Перед вибором методу корекції прикусу, доктор ретельно обстежує пацієнта. Найбільш ефективним методом діагностики є тривимірна томографія.
02
Підготовчий етап. Якщо у пацієнта є карієс, пульпіт, або прочитайте патології, вони в обов'язковому порядку повністю виліковуються. Потім проводиться професійна чистка ротової порожнини.
03
Зняття відбитка і виробництво конструкції. Лікар знімає відбиток і відправляє його в зуботехничну лабораторію для виготовлення. Тривалість роботи виготовлення залежить від складності конструкції.
04
Примірка. Якщо під час примірки виявляються недоліки апарату або у пацієнта з'являються дискомфортні відчуття, він відправляється в лабораторію на доопрацювання. Коли конструкція повністю готова, доктор розповідає пацієнтові правила поводження з нею та призначає дату наступного огляду.
капа для вирівнювання прикусу дитині

Види кап для вирівнювання зубів

ПО СПОСОБУ ВИГОТОВЛЕННЯ

 ✓ Стандартні - продаються вже готовими, при виготовленні не враховуються індивідуальні особливості пацієнта. Головна перевага таких конструкцій - їх доступна вартість. Застосовуються при нескладних патологіях.

✓ Індивідуальні - виготовляються окремо для кожного пацієнта після тривимірного моделювання та зняття відбитків. Наприклад, прозорі капи для вирівнювання зубів (елайнери) invisalign моделюються і створюються в лабораторії виробника в США, куди лікар відправляє дані отримані при проведенні 3D-моделювання.

✓Термопластичні - виготовляються зі спеціального пластичного матеріалу, який при накладанні на зубну поверхню повторює їх форму, а потім застигає. Найчастіше такі конструкції застосовуються з метою закріплення отриманих результатів лікування після зняття брекетів.

➤ Залежно від матеріалу виготовлення, капи бувають біопластикові або силіконові. Обидва матеріали є абсолютно безпечними і нетоксичними, добре поєднуються з тканинами людського організму і не викликають алергічних реакцій.

ПО ТРИВАЛОСТІ НОСІННЯ

 • Цілодобові - використовуються при корекції прикусу і нерівностей зубного ряду у дорослих. Носити їх слід 21-22 години на добу, знімати можна тільки під час сну і прийому їжі. Такі конструкції комфортні, не натирають слизові ротової порожнини.
 • Нічні - застосовуються при незначних відхиленнях прикусу або при закріпленні лікування брекет-системами. Пацієнту потрібно їх надягати перед сном, і в деяких випадках кілька годин вдень (наприклад, трейнери).

ЗА ВІКОМ ПАЦІЄНТА

 • Дитячі капи для вирівнювання зубів застосовуються для дітей у віці від 6 до 12 років. При вчасно розпочатому лікуванні вдається домогтися гарних результатів без використання брекетів. Головним мінусом такого методу є неможливість цілодобово проконтролювати використання пристрою дитиною.
 • Дорослі - застосовуються для корекції незначних ортодонтичних відхилень. Головною перевагою такого виду лікування є можливість зняти пристосування в разі потреби. Використання кап може поєднуватися з іншими методами лікування.
Ціна капи для вирівнювання зубів
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Ортодонтичні апарати
Знімні ортодонтичні апарати
Знімна капа
від 1100 до 1500 грн.
Апарат ортодонтичний
от 3500-5000 грн.
Трейнери
Ортодонтичний (Преортодонтичний) трейнер (міобрейс) - Нідерланди
3500 грн.
Міофункціональний трейнер LM-ACTIVATOR - Фінляндія
3600 грн.
знімні капи для вирівнювання зубів київ

Переваги і недоліки

Використання кап має свої плюси і мінуси. Основні переваги таких конструкцій:

 • естетичний вигляд протягом усього лікування;
 • у пацієнтів не відбувається порушення чіткості мови;
 • лікування проходить комфортно, без хворобливих відчуттів;
 • безпеку - конструкції виготовляються з безпечних гіпоалергенних матеріалів;
 • існує безліч різновидів кап, які можна підібрати для пацієнта;
 • можливість виготовлення індивідуальних кап за відбитком і тривимірного моделювання;
 • простий домашній догляд за конструкціями, для якого потрібна проста вода, зубна щітка і паста;
 • перші результати лікування видно вже через кілька місяців.

Недоліки:

➤ За допомогою кап неможливо виправити важкі аномалії прикусу;

➤ Результативність лікування багато в чому залежить від старання самого пацієнта, капи потрібно носити щодня, і знімати тільки під час чистки зубів і прийому їжі (крім нічних конструкцій).

Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close