Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Видалення зубного каменю

Зубний камінь - проблема, про наявність якої ви можете навіть не підозрювати до початку появи проблем з яснами і зубами.
Видалення зубного каменю київ позняки

При щоденному догляді за ротовою порожниною ми чистимо зуби 2 рази на день, вранці і ввечері. Щіткою ми знімаємо зубний наліт, а паста забезпечує на якийсь час антисептичну та антибактеріальну дію.

При нерегулярному або неправильному догляді за ротовою порожниною, наліт на емалі кальцинується і перетворюється на зубний камінь. Чим раніше ці відкладення будуть видалені, тим нижча ймовірність розвитку ускладнень, серед яких гінгівіт, пародонтит, пародонтоз і навіть повна втрата зубів.

Видалення зубного каменю в Києві, в стоматології S'Dental, проводиться різними методами з використанням сучасного й безпечного обладнання (ультразвукового скейлера, Air Flow, Cavitron). Процедура проходить швидко і безболісно для пацієнта, а результати зберігаються на тривалий час.

Причини появи зубного каменю
Зубний камінь не формується і не з'являється за один день. Все починається з появи м'якого нальоту на емалі. Якщо його повністю вчасно не прибрати, він твердне, і перетворюється в кальцинати, зубні камені.
Основні причини їх появи:
 • недостатня, погана гігієна ротової порожнини;
 • використання неефективної зубної щітки (занадто м'які щетинки не здатні повноцінно прибрати наліт з зубів) або зубної пасти;
 • недостатнє вживання твердих продуктів (при їх пережовуванні відбувається очищення емалі від залишків їжі, нальоту, відкладень);
 • вживання у великій кількості солодкого і мучного;
 • нерівномірний розподіл навантаження під час пережовування їжі (наприклад, при патологічному прикусі, звичкою є на одну сторону, неправильному протезуванні);
 • порушення обміну речовин, при якому змінюється склад слини;
 • деякі патології травної системи;
 • ігнорування використання зубної нитки (в такому випадку може з'являтися зубний камінь між зубами);

Які методи видалення зубного каменю в нашій клініці?

У нашій клініці можна почистити зубний камінь, в Києві, найбільш сучасними, щадними і безпечними методами. Видалення каменів з зубів проводиться після огляду і обстеження пацієнта. Стоматолог вибирає методику процедури виходячи від поширеності та локалізації процесу. Кожен метод має свої показання та протипоказання. Процедура проходить безболісно і в комфортних умовах. При необхідності, пацієнта вводиться анестетик, знеболююче. У своїй роботі ми використовуємо тільки сертифіковані препарати, і керуємося міжнародними протоколами і стандартами якості.
Ультразвукова чистка зубів від каменю (скейлинг)
Ультразвукова чистка зубів від каменю (скейлинг)
Дозволяє швидко позбутися від нальоту, пігментації і твердих відкладень, розташованих над і під яснами. Така процедура абсолютно безпечна, при ній не травмується емаль, коріння і слизова оболонка. Також, ультразвук надає антисептичну та антибактеріальну дію на патогенні мікроорганізми. Ефект від чищення зубного каменю ультразвуком зберігається протягом півроку.
Зняття зубного нальоту апаратом Air Flow
Зняття зубного нальоту апаратом Air Flow
Проводиться для видалення м'яких відкладень на поверхні емалі за допомогою сильного напору водно-повітряної суміші, що містить абразивні частки кальцію. Така процедура ідеально підходить для дітей і вагітних. Також з її допомогою можна позбутися від відкладень і нальоту, розташованих між передніми зубами.
Професійне чищення апаратом Cavitron
Професійне чищення апаратом Cavitron
Є самим безболісним і сучасним методом позбавлення від нальоту і зубних відкладень. Він поєднує в собі ультразвукове очищення і полірування емалі повітряної системою. Така процедура не вимагає використання місцевої анестезії. Безшумна робота апарату Cavitron робить процедуру ще більш комфортною для пацієнта.
видалення каменів з зубів ціна

Види зубного каменю

Вартість видалення зубного каменю залежить, в першу чергу, від їх виду - підясений і надясенний. Ці види відрізняються не тільки своєю локалізацією, але і симптоматикою, можливими ускладненнями.

Зубний камінь під яснами виявити може тільки стоматолог за допомогою спеціального зонда. Такі відкладення не виступають над яснами, розташовуються в пародонтальному кишені, і дуже міцно прилягають до кореневої поверхні. Вони складаються з карбонату кальцію, фосфату магнію, фосфату кальцію і відзначаються надзвичайною щільністю і твердістю, темним, зеленуватим або коричневим забарвленням. При прогресуванні кальцінати провокують запальний процес в тканинах пародонта, пародонтит.

Надясенний камені, на відміну від підясневих, можна побачити неозброєним поглядом, вони розташовуються на поверхні емалі, виглядають як щільні відкладення коричневого або жовтого кольору. Такі кальцінати менш жорсткі, вони складаються з затверділих мікроорганізмів, епітеліальних клітин і залишків їжі. При прогресуванні зубний камінь на яснах може провокувати розвиток карієсу.

Етапи видалення зубного каменю

01
Стоматолог проводить обробку зубного ряду спеціальним розчином під напором і наносить гель, здатний пом'якшити наліт і тверді відкладення на зубної поверхні.
02
Після того як гель подіяв, стоматолог проводить чистку за допомогою ультразвуку. Залежно від локалізації відкладень, може оброблятися поверхня зуба над або під яснами, або ж обидві ці зони.
03
Лікар ретельно просушує зубну поверхню і обробляє її фтор-розчином. Це необхідно для зміцнення і захисту емалі, а також для продовження ефекту проведеної процедури.
04
Полірування емалі і / або кореневої поверхні. Це завершальний етап процедури. Після стоматолог дає пацієнтові рекомендації і призначає дату наступного візиту.
видалити зубний камінь позняки

Результати після процедури

Ефект від видалення зубного каменю видно відразу:

 • світлішає колір емалі, вона стає гладенькою;
 • знижується зубна чутливість;
 • зменшується кровоточивість ясен;
 • пропадає неприємний запах з рота.

Для продовження тривалості отриманих результатів слід дотримуватися наступних рекомендацій:

перші 2 години після процедури утримайтеся від прийому їжі і напоїв;

протягом перших 7 днів не вживайте продукти, здатні забарвити емаль;

поміняйте стару щітку на нову;

дотримуйтесь правил гігієни ротової порожнини;

регулярно використовуйте зубну нитку і ополіскувач для порожнини рота.

Ми рекомендуємо відвідувати лікаря стоматолога не рідше ніж раз на пів року, і вчасно проводити професійну чистку зубів. Це допоможе уникнути появи нових твердих відкладень на поверхні емалі і коренів і зберегти свої зуби здоровими і красивими.

Вартість видалення зубного каменю
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Професійна чистка зубів
Під'ясенний Скейлінг зубів мід мікроскопом + Над'ясенний Скейлінг + Air Flow + Поліровка
2400 грн.
Над'ясенний Скейлінг + Під'ясенний Скейлінг + Air Flow + Поліровка
1800 грн.
Над'ясенний Скейлінг + Air Flow + Поліровка
1500 грн.
Air Flow+Поліровка (один сегмент)
800 грн.
Видалення зубного каменю + Вектор терапія
5800 грн
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close