Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб с 9:00 до 21:00

Якщо порівняти статистику захворювань пародонту зі 100 пацієнтів у 90 виявляють гінгівіт, у 50 - пародонтит, 10 з них хворіють на важкий пародонтит. Першопричиною цих стоматологічних станів є незадовільна гігієна, скупчення мікроорганізмів під яснами, що призводить до порушення балансу між бактеріальною інфекцією та імунною реакцією організму. Вектор-терапія – це високотехнологічний метод неінвазивного лікування, що проводиться за допомогою апарату “Vector”, та дає можливість якісно, швидко, безболісно видалити біоплівку, надясенні та підясенні відкладення з поверхні зубів і у важкодоступних місцях.

Покази до застосування: всі стадії гінгівітів та пародонтитів, догляд за тканинами навколо імплантів та протезів. Робота цього пристрою полягає в дії ультразвуку безпосередньо на причину виникнення запалення по принципу ультразвукової ванночки. Ультразвукові коливання, амплітуду яких визначає лікар-стоматолог, ефективно видаляють зубні відкладення і нейтралізують бактерії, які наявні в місці патологічного процесу. По-перше ця процедура значно зменшує травматичність, по-друге не провокує підвищену чутливість після чистки. За допомогою різних насадок лікар має можливість вибрати оптимальний варіант очищення для кожного пацієнта індивідуально. 

вектор-терапія Київ, Позняки
вектор-терапія в Києві на Позняках

Процедура вектор-терапії

Плюси використання цього методу: лікування без болю, відсутність аерозольної хмари, тканини зубів і ясен не травмуються, пародонтальні кармани ретельно промиваються спеціальною суспензією, що містить частинки гідроксиапатиту, який поєднує у собі протизапальну, антибактеріальну, стимулюючу дію. Таким чином значно підвищує ефективність процедури без пошкодження м’яких тканин, разом з тим дозволяє уникнути хірургічного втручання. В результаті лікування отримуємо гладкі, відполіровані зуби та чисті пародонтальні кишені, в яких бактерії по максимуму нейтралізовані. Найкращі результати можна отримати на ранніх стадіях захворювань, а також поєднуючи з іншими методиками лікування.

Отже, всі ці маніпуляції призводить до найшвидшого одужання: тканини пародонта відновлюються, кровоточивість та неприємний запах зникають, рухливість зубів зменшується, підвищується імунітет ротової порожнини. Для того щоб уникнути будь-яких загострень, дійти до ремісії рекомендується регулярно проводити огляд та проводити курс підтримуючої вектор-терапії один раз в рік, це допоможе назавжди забути про захворювання.


Як записатися на прийом в стоматологію S`DentaL 

Щоб записатися на консультацію, зателефонуйте за будь-яким з номерів (067) 422-05-03(093) 422-05-03 або (099) 422-05-03 з понеділка до суботи з 09-00 до 21-00. Центр розташований за адресою: м Київ, Позняки, вул. А. Ахматової, 32/18.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2020 р.
Пародонтологія
Використання методики A-PRF - Плазмоліфтінг
700 грн.
Зняття пігментованого зубного нальоту + Десенсітайзінг (одна щелепа)
800 грн.
Лікування пародонтиту апаратом «VEСTOR» 2 щелепи
4000 грн.
Кюретаж одного квадранта
Закритий
1500 грн.
Відкритий
2800 грн.
Скейлінг одного квадранта
Скейлінг одного секстанта
1000 грн.
I складності
1400 грн.
II складності
1600 грн.
III складності
1800 грн.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close