Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 21:00
(067) 422-05-03

Пластика вуздечки губ і язика


Пластика вуздечки ─ це операція, яка дає можливість вирішити проблему неправильного прикріплення, форми вуздечок губ та язика. Вуздечка ─ це тонкий, еластичний тяж слизової, що з’єднує язик з нижньою щелепою (вуздечка язика) та вплітається в кістку між верхніми різцями (вуздечка губ). Тобто, забезпечує їх з’єднання з пародонтом, також впливає на розвиток смоктання, жування, ковтання та мовлення. При правильному прикріпленні вона не приносить ніякого дискомфорту, але буває низьке її прикріплення, що може призвести до ряду проблем.

Неправильне прикріплення вуздечки губ може викликати:

  • порушення смоктання у дітей;
  • у дорослому віці може призвести до порушення жування, ковтання і мовлення; 
  • утворення діастеми (вуздечка вплітається в міжзубний сосочок та відтягує їх) і зміщення або поворот фронтальних зубів; 
  • затримки розвитку нижньої щелепи; порушень прикусу;
  • гіперчутливості та рецесій ясен, захворювань пародонта. 

Протипоказання до операції пластики вуздечки: наявність карієсу та інших хронічних інфекцій, що можуть призвести до ускладнень в післяопераційному періоді. 

пластика вуздечки губ і язика Київ, Позняки
пластика вуздечки губ і язика в Києві на Позняках


Методи пластики губ вуздечки та язика


Сьогодні застосовується декілька способів лікування: хірургічний – інвазивний метод, виконується під місцевим знеболенням, з наступним накладення швів. Розсічення лазерним променем – менш травматичний метод, який забезпечує швидке відновлення.  

Підготовка до операції пластики вуздечки:

  • лікар проводить збір анамнезу, детальний огляд, складає план лікування;
  • проводять професійну гігієну порожнини рота.  

Техніка виконання операції пластики вуздечки:

стоматолог-хірург проводить місцеве знеболювання відповідної ділянки, після того як подіє анестетик, проводять розріз слизової. Існує два способи пластики: розсікання або френулотомія у випадку, коли вуздечка тонка і схожа на прозору плівку. Проводять поперечний розтин з поздовжнім накладанням швів. Френектомія, тобто висічення виконують у випадку широкої вуздечки. Проводять розріз у місці, де натягнутий гребінь, водночас висікають міжзубний сосочок.  

Відновлення після цього нескладного втручання проходить достатньо швидко та практично без ускладнень. Потрібно дотримуватися рекомендацій по догляду за порожниною рота, щоб уникнути приєднання інфекції. Два рази на день ретельно чистити зуби, очищувати поверхню язика та полоскати ротову порожнину антисептичними засобами після кожного прийому їжі. Усунення патології вуздечки розв’яже проблеми, як фізіологічного, так і функціонального характеру.


Як записатися на прийом в стоматологію S`DentaL 

Щоб записатися на консультацію, зателефонуйте за будь-яким з номерів (067) 422-05-03(093) 422-05-03 або (099) 422-05-03 з понеділка до суботи з 09-00 до 21-00. Центр розташований за адресою: м Київ, Позняки, вул. А. Ахматової, 32/18.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Пластика вуздечки губ і язика
Пластика вуздечки верхньої губи, нижньої губи
1200 грн.
Пластика вуздечки язика
1400 грн.
Пластика вуздечки верхньої, нижньої губи за допомогою лазера
1400 грн.
Пластика вуздечки язика за допомогою лазера
1600 грн.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Наші стоматологи
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close