Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Відбілювання апаратом Beyond Polus

Красиві здорові білі зуби - не тільки примха моди, але й показник уважного ставлення людини до власного здоров'я.
відбілювання beyond polus київ

Не всіх людей природа нагородила кристально білим забарвленням емалі. Зубна поверхня змінює свій колір і темніє під впливом ряду негативних факторів. Саме тому відбілювання зубів в стоматології стало популярною послугою.

Найбільш ефективним і щадним способом більшістю стоматологів визнано відбілювання зубів системою Beyond Polus. Проведення гігієнічної процедури з використанням пристрою виробництва США гарантує безпеку і хороший стійкий результат. Після професійного відбілювання Бейонд Полюс в Києві, зуби не тільки відновлюють природний колір, але і стають світлішими на декілька відтінків.

відбілювання Бейонд в киеве позняки

Переваги відбілювання Beyond Polus

Відбілювання зубів Beyond необхідно, коли емаль втратила білий колір через куріння, частому вживанню кави й чаю, захоплення червоними винами. Без цієї маніпуляції не вдасться повернути первозданну білосніжність, навіть якщо виконана професійна якісна чистка.

Видалення липкої, безбарвної або жовтуватої плівки (нальоту) і затверділих утворень (каменів) - важливі гігієнічні заходи, проте вони не забезпечують ідеально білий тон емалі. Після антикаріозного лікування, відбілювання системою beyond, проведене в стоматологічній клініці, забезпечить однакове білосніжне забарвлення як пролікованих, так і здорових зубів.

Відбілювання Beyond в Києві за технологією, розробленою американськими вченими, є щадним і результативним, і незалежно від будови твердих тканин зуба дає відбілюючий ефект від 2 до 8 тонів. Таким чином, відбілювання апаратом Beyond Poluse можна вважати методикою Преміум класу.

Протипоказання до застосування цієї процедури виступають вагітність і грудне вигодовування, наявність соматичних захворювань (цукровий діабет, онкологічні захворювання), а також каріозні порожнини, захворювання слизової і пародонту.

Стоншена емаль, наявність тріщини і невеликої кількості ерозій не є обмеженням до відбілювання апаратом Beyond Polus, тому що лікар може підібрати спеціальний щадний режим, в рамках якого можна домогтися бажаного результату без шкоди.

Етапи проведення відбілювання апаратом Бейонд Полюс

01
У перші відвідини пацієнт отримує консультацію стоматолога: проводиться збір анамнезу і визначається чи немає протипоказань для проведення процедури.
02
На другому етапі ізолюються м'які тканини порожнини рота ретрактором, а ясна рідким коффердамом для мінімізації дискомфорту під час відбілювання.
03
На зуби наносять відбілюючий гель і обробляють робочу зону LED-галогеновою лампою протягом декількох хвилин.
04
Після процедури гель змивають, а емаль покривають спеціальним ремінералізуючим лаком. Результат звіряють зі шкалою відтінків.
Ціна відбілювання зубів системою Beyond Polus
Відбілювання зубів
Відбілювання зубів (одна щелепа)
3 000 грн
Відбілювання зубів (дві щелепи)
4 000 грн
відбілювання Бейонд ціна київ

Догляд за зубами після процедури

Результат апаратного відбілювання зубів помітний відразу після процедури. Для закріплення ефекту пацієнтові слід протягом двох тижнів дотримуватися деякі обмеження:

  • утриматися від вживання продуктів і напоїв, здатних забарвити зубну емаль, а також не курити протягом 48 годин;
  • полоскати ротову порожнину фторвмісними препаратами;
  • чистити зуби з використанням м'якої зубної щітки.

Ціни на відбілювання зубів в Києві доступна більшості. Звернувшись в перевірену стоматологічну клініку, пацієнт може бути впевнений у безпеці лікарських маніпуляцій. При відбілюванні зубів (Київ) вартість прораховується в індивідуальному порядку для кожного клієнта.

Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close