Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 21:00
(067) 422-05-03

Відбілювання апаратом Beyond Polus

Красиві здорові білі зуби - не тільки примха моди, але й показник уважного ставлення людини до власного здоров'я.
відбілювання beyond polus київ

Не всіх людей природа нагородила кристально білим забарвленням емалі. Зубна поверхня змінює свій колір і темніє під впливом ряду негативних факторів. Саме тому відбілювання зубів в стоматології стало популярною послугою.

Найбільш ефективним і щадним способом більшістю стоматологів визнано відбілювання зубів системою Beyond Polus. Проведення гігієнічної процедури з використанням пристрою виробництва США гарантує безпеку і хороший стійкий результат. Після професійного відбілювання Бейонд Полюс в Києві, зуби не тільки відновлюють природний колір, але і стають світлішими на декілька відтінків.

відбілювання Бейонд в киеве позняки

Переваги відбілювання Beyond Polus

Відбілювання зубів Beyond необхідно, коли емаль втратила білий колір через куріння, частому вживанню кави й чаю, захоплення червоними винами. Без цієї маніпуляції не вдасться повернути первозданну білосніжність, навіть якщо виконана професійна якісна чистка.

Видалення липкої, безбарвної або жовтуватої плівки (нальоту) і затверділих утворень (каменів) - важливі гігієнічні заходи, проте вони не забезпечують ідеально білий тон емалі. Після антикаріозного лікування, відбілювання системою beyond, проведене в стоматологічній клініці, забезпечить однакове білосніжне забарвлення як пролікованих, так і здорових зубів.

Відбілювання Beyond в Києві за технологією, розробленою американськими вченими, є щадним і результативним, і незалежно від будови твердих тканин зуба дає відбілюючий ефект від 2 до 8 тонів. Таким чином, відбілювання апаратом Beyond Poluse можна вважати методикою Преміум класу.

Протипоказання до застосування цієї процедури виступають вагітність і грудне вигодовування, наявність соматичних захворювань (цукровий діабет, онкологічні захворювання), а також каріозні порожнини, захворювання слизової і пародонту.

Стоншена емаль, наявність тріщини і невеликої кількості ерозій не є обмеженням до відбілювання апаратом Beyond Polus, тому що лікар може підібрати спеціальний щадний режим, в рамках якого можна домогтися бажаного результату без шкоди.

Етапи проведення відбілювання апаратом Бейонд Полюс

01
У перші відвідини пацієнт отримує консультацію стоматолога: проводиться збір анамнезу і визначається чи немає протипоказань для проведення процедури.
02
На другому етапі ізолюються м'які тканини порожнини рота ретрактором, а ясна рідким коффердамом для мінімізації дискомфорту під час відбілювання.
03
На зуби наносять відбілюючий гель і обробляють робочу зону LED-галогеновою лампою протягом декількох хвилин.
04
Після процедури гель змивають, а емаль покривають спеціальним ремінералізуючим лаком. Результат звіряють зі шкалою відтінків.
Ціна відбілювання зубів системою Beyond Polus
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Відбілювання зубів
Відбілювання зубів (одна щелепа)
2500 грн
Відбілювання зубів (дві щелепи)
4000 грн
відбілювання Бейонд ціна київ

Догляд за зубами після процедури

Результат апаратного відбілювання зубів помітний відразу після процедури. Для закріплення ефекту пацієнтові слід протягом двох тижнів дотримуватися деякі обмеження:

  • утриматися від вживання продуктів і напоїв, здатних забарвити зубну емаль, а також не курити протягом 48 годин;
  • полоскати ротову порожнину фторвмісними препаратами;
  • чистити зуби з використанням м'якої зубної щітки.

Ціни на відбілювання зубів в Києві доступна більшості. Звернувшись в перевірену стоматологічну клініку, пацієнт може бути впевнений у безпеці лікарських маніпуляцій. При відбілюванні зубів (Київ) вартість прораховується в індивідуальному порядку для кожного клієнта.

Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close