Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 21:00
(067) 422-05-03

Відбілювання апаратом Beyond Poluse

Відбілювання зубів – це косметологічна процедура, яка дає змогу змінити колір дентину за допомогою активних речовин. Відбілювання зубів апаратом Beyond Poluse — це технологія активації молекул перекису водню з використанням світла галогенової лампи та восьми світлодіодів. В сукупності вони дають холодне світло, яке під час відбілювання не підвищує температуру твердих тканин зуба. Ця процедура є ощадною та ефективною та незалежно від будови твердих тканин зуба дасть відбілюючий ефект від 2 до 8 тонів. Таким чином, відбілювання апаратом Beyond Poluse можна вважати преміум-класу.

Протипоказання до застосування цієї процедури:

  • вагітність та грудне вигодовування
  • наявність соматичних захворювань (цукровий діабет, онкологічні захворювання)
  • каріозні порожнини, захворювання слизової та пародонту 

Стоншена емаль, наявність тріщини та невеликої кількості ерозій не є протипоказанням до відбілювання апаратом Beyond Poluse, тому що лікар може вибирає спеціальний щадний режим в рамках якого можна добитися достатньо ефективного результату без шкоди. 

відбілювання апаратом Beyond Poluse Київ, Позняки
відбілювання апаратом Beyond Poluse у Києві на Позняках

Процедура відбілювання зубів Beyond Poluse

Етапи процесу відбілювання зубів апаратом Beyond Poluse: 

  • Під час першого відвідування пацієнт отримує консультацію стоматолога, лікар проводить збір анамнезу, дізнається чи немає протипоказань для проведення цієї процедури.
  • Наступним кроком є гігієна порожнини рота. Сюди відносять, ультразвукове очищення зубів, полірування їх щіткою та абразивною пастою. 
  • Етап відбілювання зубів апаратом Beyond Poluse, який має три режими відбілювання: щадний режим можна використовувати для відбілювання навіть чутливих зубів. Стоматолог ізолює м’які тканини ротової порожнини ретрактором та ясна рідким кофердамом. На зуби наносять спеціальний гель, в якому міститься окисник, і вмикають лампу. Лікар визначає кількість циклів, інтенсивність світлового потоку та кількість хвилин, необхідних для досягнення максимального результату. Після процедури потрібно ретельно змити гель та обробити емаль спеціальним ремінералізуючим лаком. 

Рекомендації: після процедури протягом 2-х днів потрібно дотримуватися білої дієти, не вживати їжі та напоїв, які містять барвники, та уникати куріння. Апарат Beyond Poluse в ході відбілювання термічно не впливає на зуби та при цьому досягається результат, який вам сподобається. Крім того, наявність різних режимів дає змогу їх комбінувати між собою, що допоможе досягти максимально ефективного результату. 


Як записатися на прийом в стоматологію S`DentaL 

Щоб записатися на консультацію, зателефонуйте за будь-яким з номерів (067) 422-05-03(093) 422-05-03 або (099) 422-05-03 з понеділка до суботи з 09-00 до 21-00. Центр розташований за адресою: м Київ, Позняки, вул. А. Ахматової, 32/18.

Ціни
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Естетика
Відбілювання зубів
Професійне відбілювання зубів апаратом «BEYOND POLUSE» (одна щелепа)
2500 грн.
Професійне відбілювання зубів апаратом «BEYOND POLUSE» (дві щелепи)
4000 грн.
Вініри
Вінір керамічний E-max з облицюванням
5700 грн.
Люмініри E-Мax з облицюванням
6700 грн.
Установка прикрас на зуби
Фіксація скайса (без урахування скайса)
300 грн.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Наші стоматологи
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close