Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Панорамний знімок зубів

Якісне стоматологічне лікування можливо тільки за допомогою інструментальної діагностики та детальної візуалізації.
панорамний знімок зубів київ

Найбільш популярним і часто використовуваним методом обстеження в стоматології є рентгенографія. Завдяки високій інформативності, доступною вартості та швидкості, цей метод широко застосовується в усьому світі.

Ортопантомограма, або панорамний знімок зубів, - це рентгенівський знімок верхньої та нижньої щелепи цілком, що дозволяє оцінити стан всього зубного ряду, щелепної кістки, верхньощелепних пазух, скронево-нижньощелепного суглоба. Таке обстеження може призначатися не тільки стоматологом, а також лор лікарем при діагностиці патологій носових пазух.

Швидко і якісно зробити панорамний знімок зубів, в Києві, лівий берег, можна в нашій клініці. Наш цифровий ортопантомограф не надає великого променевого навантаження на організм, а отримані знімки відрізняються високою деталізацією і якістю. Ціна панорамного знімка зубів доступна, дешевше тривимірної томографії.

зробити панорамний знімок зубів київ

Навіщо потрібно робити панорамний знімок?

Панорамна рентгенографія щелеп призначається лікарем стоматологом після проведення огляду пацієнта. Цей метод обстеження допомагає при діагностиці патологій зубів, кісткових структур, а також призначається при плануванні протезування, виправлення прикусу, перед серйозними стоматологічними хірургічними втручаннями.

За допомогою ортопантомограми можна виявити:

  • приховані, зовні непомітні каріозні порожнини;
  • ураження карієсом кореня;
  • зміни в близько кореневій зоні, наявність кіст або гранульом;
  • патології тканин періодонта;
  • доброякісні або злоякісні новоутворення;
  • ретиновані зуби;
  • ступінь тяжкості пародонтозу, пародонтиту;
  • запальні процеси, кісти, пухлини в гайморових пазухах.

Також, оглядова рентгенографія застосовується для оцінювання стадії прорізування зубів у дітей.

Панорамний знімок проводиться при плануванні імплантування, корекції прикусу, протезування, а також перед серйозними оперативними втручаннями та важким видаленням зуба.

панорамний знімок зубів ціна київ

Безпека рентгенівського обстеження

Проведення панорамного знімка в Києві, в нашій стоматології, абсолютно безпечно, через те, що променеве навантаження отримується пацієнтом мінімальне. Це обстеження можна проводити в дитячому віці.

Хочемо звернути вашу увагу, що ортопантомограма безпечніша прицільних рентгенівських знімків, тому, що променеве навантаження в рази менше. Рентгенівське навантаження при проведенні панорамного знімка прирівнюється до одного польоту в літаку. Це говорить про нешкідливість діагностичної процедури.

Єдиним протипоказанням для ортопантомограми є ​​перший триместр вагітності, час закладки та формування всіх внутрішніх органів плоду. У цей період знімок можна робити тільки після письмового дозволу гінеколога і при серйозних показаннях до нього.

Обстеження проходить дуже швидко, і займає менш як хвилину. Результати відразу ж передаються на комп'ютер стоматолога і лікар проводить розшифровку знімка.

Де можна зробити панорамний знімок зубів?

Панорамний знімок зубів в Києві на Позняках можна зробити в нашій стоматологічній клініці S'Dental. Наш ортопантомограф відповідає міжнародним стандартам безпеки і пройшов сертифікацію.

У нашому апараті можна регулювати висоту випромінювача, завдяки чому обстеження можна провести у дітей і пацієнтів в інвалідному візку. Ортопантомограма проводиться тільки при наявності до неї показань і призначається лікарем стоматологом після огляду пацієнта. Процедура проходить швидко і комфортно, а результати доступні відразу ж.

Ціни на панорамний знімок зубів
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Панорамний знімок зубів
2D дослідження апарат "MORITA"
280 грн
2D дослідження апарат "MORITA" для пацієнтів клініки
200 грн
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close