Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Лікування рецесії ясен

Здоров'я зубів і краса посмішки багато в чому залежать від стану м'яких тканин ротової порожнини.
лікування рецесії ясен Київ

Рецесія ясен - це захворювання, при якому відбувається опущення ясен, і оголення кореневої частини зуба. Крім косметичного дефекту, це патологічний стан може призвести до серйозних ускладнень, серед яких рухливість і випадання зубів.

Лікування рецесії ясен, в Києві, в клініці S'Dental, проводиться при будь-якого ступеня тяжкості. Ми рекомендуємо звертатися до стоматолога при появі найперших симптомів захворювання і не затягувати з терапією.

У нашій клініці все лікування проходить безболісно і комфортно для пацієнта, ми використовуємо ефективну місцеву анестезію, а при необхідності можемо запропонувати пацієнтові медикаментозний сон.

Причини рецесії ясен
 • Неправильний щоденний догляд за ротовою порожниною. Занадто агресивна чистка зубів, застосування жорстких зубних щіток, неправильне поводження з електрощіткою можуть привести до проблем ясен. На стан слизової оболонки негативно впливає і недостатня і нерегулярна гігієна.
 • Гінгівіт - запалення ясен. При прогресуванні цього захворювання розвивається пародонтит, запалення опорно-зв'язкового апарату зуба, з подальшим утворенням ясенних кишень.
 • Пародонтоз - дегенеративно-дистрофічних захворювань, при якому відбувається атрофія тканин пародонту. Цей процес найчастіше охоплює верхню і нижню щелепи одночасно.
 • Порушення прикусу, при якому відбувається регулярне травмування ясен під час пережовування їжі.
 • Некоректна ортодонтична терапія. Оголення коренів можливо внаслідок неправильно встановлених і підібраних брекет-систем.
 • Неправильні зубні протези, які регулярно травмують слизову.
 • Хімічні та термічні опіки слизової оболонки ротової порожнини.
 • Наявність пірсингу в області губ і вуздечки.
опущення ясен причини

Рецесія ясен проявляється наступними симптомами

 • зміна ясен краю, внаслідок поступової атрофії і зменшення в обсязі слизової оболонки;
 • оголення зубних коренів. Візуально здається, що зуби стали довшими. При цьому можлива поява карієсу на оголених ділянках коренів;
 • підвищення зубної чутливості, реагування на занадто гаряче, холодне, кисле або солодке;
 • збільшення відстань міжзубних проміжків;
 • появу неприємного запаху з рота.

Важливо! При прогресуванні захворювання з'являється зубна рухливість, яка може привести до їхнього випадання.

Лікування рецесії в клініці S`DentaL

01
Протизапальна терапія. В першу чергу пацієнтові призначається професійна чистка ротової порожнини. При лікуванні рецесії, ми застосовуємо Вектор-терапію. За допомогою цього апарату можна ефективно очистити від бактерій і відкладень не тільки поверхню зуба, але і провести ефективну обробку ясенних кишень і кореневої поверхні. Також пацієнтові може бути призначена медикаментозна терапія, що включає антисептичні, знеболювальні та протизапальні мазі, гелі, спеціальні полоскання. Стоматолог також допомагає пацієнту підібрати засоби для домашнього догляду за ротовою порожниною.
02
Клаптева операція. При цьому оперативному втручанні стоматолог пересаджує ділянки здорової слизової оболонки на місце уражених ясен. Для пересадки можуть використовуватися власні тканини пацієнта, взяті зі слизової оболонки щік, неба або пародонту. При проведенні лікування рецесії ясен операцією, ціна залежить від обсягу уражених тканин, бо опущення ясен може бути як на одному, так і на всіх зубах. Оперативне втручання проводиться під місцевим знеболенням.
03
Вестибулопластика - це хірургічне втручання, при якому стоматолог проводить корекцію відстані тканин між яснами і рухомою областю ротової слизової оболонки. Ця операція показана при наявності короткої вуздечки верхньої або нижньої губи, які тягнуть на себе ясенні тканини, приводячи до рецесії. Ця операція не складна, проводиться із застосуванням місцевого знеболювання.
04
Нарощування ясенних тканин - це оперативне втручання, при якому відбувається відновлення структури ясна. При нарощуванні можуть використовуватися як власні тканини пацієнта (взяті зі здорових ділянок слизової оболонки рота), так і штучні імплантати (колагенова матриця). Підбір матеріалу для проведення операції проводить хірург-стоматолог.
рецесія ясен лікування ціна

Як запобігти захворюванню?

При розвитку рецесії ясен, ціна на лікування залежить від ступеня прогресування захворювання і обсягу уражених тканин. Ми рекомендуємо не запускати захворювання і вчасно звертатися за стоматологічною допомогою.

Запобігти опущення ясенних тканин можна завдяки дотриманню наступних рекомендацій:

Регулярно відвідуйте стоматолога, навіть при відсутності будь-яких симптомів. Ми рекомендуємо проходити профілактичні огляди не рідше 2-х разів на рік.

Ретельно дотримуйтесь гігієну ротової порожнини. Користуйтеся зубною щіткою середньої жорсткості і не забувайте про зубну нитку.

Регулярно проводите професійну зубну чистку в стоматології. Тільки так можна повноцінно позбутися зубного нальоту і каменів.

Вчасно лікуйте стоматологічні захворювання (карієс, пульпіт, періодонтит і т.д). Ці патології є джерелом інфекції, і можуть призводити до гінгівіту.

Відмовтеся від куріння.

Намагайтеся не травмувати слизову ротову оболонку, не вживати дуже гарячу їжу і напої.

Дотримуючись таких простих порад можна зберегти здоров'я ротової порожнини, і уникнути рецесії.

Ціни лікування рецесії ясен
Пародонтологія
Використання методики A-PRF - Плазмоліфтінг
700 грн.
Зняття пігментованого зубного нальоту + Десенсітайзінг (одна щелепа)
800 грн.
Лікування пародонтиту апаратом «VEСTOR» 2 щелепи
4000 грн.
Кюретаж одного квадранта
Закритий
1500 грн.
Відкритий
2800 грн.
Скейлінг одного квадранта
Скейлінг одного секстанта
1000 грн.
I складності
1400 грн.
II складності
1600 грн.
III складності
1800 грн.
Наші стоматологи
Ми пропонуємо своїм пацієнтам тільки кращі прогресивні методики лікування.
Професійний підхід і прекрасний результат - наш девіз!
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close