Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 20:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
08.07.2022
Відновлення зуба дозволяє повністю повернути йому природний, гарний зовнішній вигляд та повноцінну функціональність за допомогою різних стоматологічних методик та матеріалів.

Відновити зруйнований або відсутній зуб ви можете у стоматологічній клініці S’Dental у Києві на Позняках, наші лікарі індивідуально підходять до вирішення проблем будь-якої складності та підбирають для вас найефективнішу методику.


➜ Скільки коштує відновити зуб? Ціна на цю процедуру в нашій стоматології доступна, залежить від методики проведення процедури, обсягу роботи та матеріалу, що використовується, точну вартість реставрації ви можете дізнатися, записавшись на консультацію до нашого стоматолога.

Коли потрібно відновлювати зуб?

Зубне відновлення або реставрація проводиться за такими показаннями:

  • зміна кольору емалі, її потемніння, поява тріщин;
  • виражене стирання або “зношування” зубної емалі;
  • каріозне ураження зубних тканин;
  • руйнування зуба внаслідок травми;
  • стеми/діастеми;
  • відсутність 1 чи всіх зубних одиниць.

Найбільш популярні способи відновлення зубів

➜ Відновлення зуба за допомогою реставрації

Реставрація ідеально підходить для відновлення цілісності зруйнованої коронки, якщо вона пошкоджена не більше ніж на 50%, також ця методика допомагає повернути емалі гарний вигляд, прибрати на ній тріщини та сколи.

Реставрація проводиться за допомогою фотополімерів та склоіономерного цементу, лікар пошарово наносить матеріали та просушує їх спеціальною лампою. За одне відвідування стоматолога можна відновити дві зубні одиниці.

У стоматології S'DentaL застосовуються сучасні фотополімерні матеріали, що повністю зовні імітують природний зовнішній вигляд і виглядають природно.


➜ Реставрація вкладками

Вкладка - це індивідуально виготовлений зубний мікропротез, який встановлюють на область руйнування з метою повного відновлення анатомічної цілісності та повноцінної функціональності. Реставрація вкладками підходить при руйнуванні жувальної коронки лише на 50%.

Реставраційна вкладка виготовляється за індивідуальним зліпком, вона повністю повторює анатомічну структуру коронки, і завдяки щільному приляганню профілактує розвиток карієсу та подальше руйнування здорових тканин.

Ми пропонуємо пацієнтам 3 види реставраційних вкладок: композитні, металеві та керамічні.

➜ За допомогою вінірів

Вініри – це тонкі керамічні накладки на поверхню коронки, здатні приховати візуальні вади емалі, зменшити міжзубні проміжки, зробити усмішку красивою та променистою.

Вініри не абсолютно непомітні й виглядають природно, встановлюються здебільшого на зуби у зоні посмішки. Виготовляються з індивідуальних зліпків, щільно кріпляться за допомогою композитного матеріалу.

➜ Відновлення зруйнованого зуба – протезуванням

Протезування – методика, що дозволяє проводити відновлення навіть повністю зруйнованого чи відламаного зуба. Залежно від клінічного випадку, стоматолог може запропонувати проведення протезування за допомогою коронок з металокераміки або цирконію.


Матеріал коронки вибирається залежно від локалізації зруйнованого зуба та переваг пацієнта. Коронки непомітні при усмішці, дозволяють повноцінно пережовувати їжу.

➜ Відновлення втраченого зуба – імплантацією

Імплантація застосовується для відновлення відсутнього зуба. Процедура може проводитися одномоментно з видаленням зуба (за одне відвідування стоматолога), або після повного загоєння ясна.

Імплантування - це найнадійніший і довгостроковий метод відновлення втрачених зубних одиниць, це можливість повноцінно харчуватися та впевнено посміхатися, сміятися, повноцінно та комфортно жити.

У своїй роботі ми використовуємо імплантати провідних світових виробників: Straumann та K3PRO. Процедура встановлення імплантату проходить швидко та комфортно, за бажанням пацієнта може бути використаний медикаментозний сон.

➜ За відсутності великої частини зубів - знімне протезування та незнімне

Навіть якщо у вас відсутня більша частина зубного ряду, стоматологи клініки SDental допоможуть розв'язувати цю проблему за допомогою протезування. Для відновлення великої кількості зубів може бути використане знімне або незнімне протезування.

Знімне протезування проводиться за допомогою індивідуально виготовлених ортопедичних конструкцій, воно підходить пацієнтам, яким потрібно відновити кілька зубів або весь зубний ряд. Такі протези зручні при використанні, не натирають, виглядають природно та привабливо, виконують функцію жування.

Більш зручним та практичним є імплантація на 4-х або 6-х імплантатах. Така методика дає можливість повністю відновити повноцінний зубний ряд навіть за повної адентії.

Чому важливо відновлювати відсутні зуби?

При втраті навіть одного зуба необхідно проводити протезування, адже така ситуація негативно впливає не лише на можливість пережовування їжі та на зовнішній вигляд, а й на стан всього зубного ряду.

Відсутність зубних одиниць призводить до перерозподілу жувального навантаження, атрофії кісткової тканини, що може провокувати проблеми травної системи.

Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close