Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Вкладки на зуб

Якщо коронка зуба сильно пошкоджена в результаті каріозного процесу, ідеальним рішенням заміщення втрачених тканин стане вкладка.
вкладка на зуб київ позняки

Зубна вкладка - це мікропротез, який повністю відновлює анатомічну будову зуба, його функцію і запобігає подальшому руйнуванню. Використання вкладок рекомендують, якщо індекс руйнування коронкової частини складає 25-50%.

Переваги установки зубних вкладок:

✓ точне відновлення анатомічної форми і кольору;

✓ міцний і надійний матеріал, з якого виготовляють;

✓ мінімальний ризик виникнення вторинного карієсу, оскільки матеріал, з якого виготовляють не дає усадку;

✓ стійкість до зафарбовування, не втрачає свій колір;

✓ тривалий термін служби.

протезування зубів вкладками київ

Застосування зубних вкладок в стоматології

Зубна вкладка - це велика реставраційна пломба, яка виготовляється зубним техніком за індивідуальним відбитком. Така конструкція з точністю повторює зубну форму, щільно прилягає до зуба і не дозволяє карієсу поширюватися на стику пломбувального матеріалу.

Її застосовують в тих випадках, коли зубна коронка сильно зруйнована, але відсутня необхідність в депульпації (видалення нерва) і чищенні каналів. Таким чином виходить продовжити життя зуба, зберегти його функціональність і естетичний вигляд. Протезування зуба вкладкою проводиться при руйнуванні його поверхні не більше ніж на ⅓., а при великому ушкодженні рекомендується установка коронки.

Важливо! Хочемо звернути увагу, що тільки стоматолог, після огляду, може точно сказати, який вид реставрації найбільш підходить пацієнту: коронка, пломба або вкладка на зуб.

Установка в Києві, в клініці S'Dental, зубних вкладок проводиться тільки із застосуванням сертифікованих і безпечних матеріалів. Їх відтінок підбирається індивідуально в кожному випадку, і він повністю збігається з кольором власної емалі пацієнта.

Як проходить установка зубної вкладки в клініці S'DentaL

01
Діагностика. Стоматолог проводить огляд пацієнта і призначає додаткове обстеження (КТ або рентген). Після отримання результатів діагностики, лікар вибирає метод мікропротезування, найбільш відповідний для пацієнта.
02
Препарування. Стоматолог-ортопед готує зубну поверхню, препарує її. Для установки мікропротезів не потрібно сильне обточування і лікар намагається максимально зберегти власні тканини.
03
Виготовлення. З препарованої й підготовленої поверхні знімаються відбитки, які відправляються в зуботехнічну лабораторію на виготовлення.
04
Примірка і фіксація. Пацієнта запрошують в клініку на примірку готової накладки, після чого вона фіксується цементним спеціальним матеріалом. На завершення процедури лікар полірує поверхню емалі та дає пацієнтові рекомендації по домашньому догляду. У перші дні після установки слід уникати сильної жувального навантаження.
види вкладок в стоматології київ

Види стоматологічних вкладок

Керамічна вкладка на зуб

Керамічна вкладка на зуб (вкладка e max) - найкраще рішення для пацієнта, що потребує проведення мікропротезування. До складу керамічного мікропротеза входить діоксид цирконію, що забезпечує міцність конструкції. Основні переваги:

 • Надійність і довговічність. Коефіцієнт стирання у кераміки такий же, як у природної зубної тканини. Служать такі мікропротези не менше 10 років.
 • Естетика. Лікар підбирає колір ідентичний натуральному, завдяки чому не видно переходу між мікропротезом й емаллю.
 • Кераміка не дає усадки та з часом не деформується.
 • Безпека. Керамічні вкладки на зуб, в Києві, в стоматології S'Dental, виготовляються з гіпоалергенних і нетоксичних матеріалів.
 • Керамічний мікропротез забезпечує герметичне закриття каналів, якого не можна досягти за допомогою звичайного пломбування.
 • Для установки керамічного мікропротеза не потрібно сильно обточувати зубну поверхню.

На керамічні зубні вкладки ціна вище, ніж на мікропротези з інших матеріалів. Але така вартість повністю нівелюється величезною кількістю плюсів керамічних конструкцій.

Відновлення зуба металевою вкладкою

Металеві вкладки виглядають менш естетично і виділяються на тлі зубної емалі. У більшості випадків ми використовуємо металеві мікропротези як тимчасове рішення, через їх здатності викликати гальванізм в ротовій порожнині. Він проявляється відчуттям печіння в слизових оболонках, присмаком заліза в роті і гіперсалівацією (підвищеним виробленням слини).

Мікропротези з металу досить міцні, але можуть відходити від поверхні зуба або зовсім випадати через недостатнє зчеплення матеріалу з зубними тканинами. Це істотно підвищує ризики розвитку карієсу і руйнування емалі.

У сучасній стоматології метал широко застосовується в разі необхідності установки культової вкладки в зуб під коронку. За допомогою металевих штифтів можна врятувати навіть "безнадійні" зуби, з високим ступенем руйнування і поразкою кореневої частини. Спочатку стоматолог лікує і пломбує канали, а потім зміцнює коріння за допомогою культового металевого штифта, на який потім одягається коронка.

Композитні вкладки

Композитні мікропротези виготовляються з пломбувального матеріалу за індивідуальними відбитками пацієнта. Вони поступаються міцністю керамічним, але є більш надійними, в порівнянні зі звичайними пломбами. Плюси таких вкладок:

 • Виглядають естетично і непомітно.
 • Можуть витримувати велике навантаження при жуванні, без ризику руйнування зубних стінок.
 • Не просідають в роті (як звичайні пломби).
 • Дешевше керамічних.
 • Функціональні, не призводять до порушення прикусу, оскільки виготовляються за індивідуальними відбитком.

Головною перевагою композитних мікропротезів є можливість їх реставрування прямо в роті пацієнта за допомогою пломбувального матеріалу.

Популярні питання - Відповіді

В яких випадках накладка краще, ніж пломба?
Мікропротезування за допомогою накладок більш ефективно при великій площі руйнування зубних тканин, воно проводиться за індивідуальними відбитками, з урахуванням особливостей прикусу пацієнта. Такі мікропротези запобігають появі вторинного карієсу і можуть служити більш ніж 10 років, не просідаючи і не деформуючись.
Що вибрати: керамічна накладка або коронка?
Керамічна накладка використовується тільки у випадках, коли зона руйнування не перевищує 1/3 зубної поверхні, при більш вираженому пошкодженні емалі та дентину показана установка коронки після проведення депульпації і пломбування каналів. Вибрати метод протезування вам допоможе лікар стоматолог під час огляду і консультації.
Чим відрізняються прямі від непрямих?
Непрямі накладки виготовляються в зуботехнічній лабораторії за індивідуальним відбитком, а прямі - прямо в ротовій порожнині пацієнта, шляхом пошарового нанесення композитного матеріалу. Непрямі підходять для реставрації жувальних зубів, а прямі - для "зони посмішки".
Чи потрібен спеціальний догляд за зубами з вкладками?
Зубні вкладки не вимагають особливого догляду, досить дотримуватися щоденної гігієни порожнини рота, очищати зубною щіткою з пастою 2 рази в день, використовувати зубну нитку і йоржики. Дотримання простих правил по догляду за порожниною рота дозволить продовжити термін використання протеза. Вкладка в порівнянні з пломбою є більш ефективним і надійним способом відновлення зруйнованого зуба.
керамічні вкладки на передні зуби київ

Чи ставлять вкладки на передні зуби?

Вкладки для зубів, в Києві, є прекрасним рішенням в ситуаціях, коли ставити пломбу вже пізно, а коронку - ще рано.

Мікропротезування за допомогою вкладок показано при ураженні жувальних зубів. Матеріали, з яких вони виготовляються, відрізняються високою міцністю і функціональністю, підходять для пережовування навіть твердих продуктів.

Для відновлення зовнішнього вигляду і цілісності передніх зубів показана установка вінірів, різновиди мікропротезів. Вони встановлюються на передні стінки "зоні посмішки", виглядають максимально естетично і привабливо.

Вініри виготовляються з кераміки або композиту. Їх використовують не тільки при травмах і руйнування, а й при бажанні пацієнта зробити свою посмішку ідеальної.

Ціна вкладки на зуб
Керамічна накладка
Керамічна накладка
5 000 грн.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close