Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 20:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
28.06.2022
Професійне чищення зубів - це гігієнічна процедура, що допомагає зберегти здоров'я ротової порожнини, вберегти зуби від карієсу, нальоту та утворення каменів.

У стоматологічному центрі S’Dental проводиться безпечна та безболісна професійна чистка зубів у Києві на сучасному обладнанні. Вартість професійного чищення зубів у нашій клініці доступна, залежить від обраної лікарем методики.


Що таке чистка зубів у стоматолога?

Професійна профілактична чистка зубів – це стоматологічна гігієнічна процедура, під час якої лікар прибирає зубний камінь та наліт. Ця маніпуляція допомагає запобігти безлічі стоматологічних захворювань, серед яких карієс, пародонтоз, а також пародонтит.

У стоматології S'Dental професійна чистка зубів проводиться на сучасному апараті Air flow, який допомагає дбайливо видаляти зубне каміння, повністю очищати зубну емаль від нальоту, забезпечуючи при цьому її освітлення на кілька тонів.

Причини виникнення зубного нальоту

  1. Недостатній і не регулярний домашній догляд за порожниною рота. Твердий і м'який зубний наліт утворюється у людей, які не користуються спеціальною ниткою (флосом) та ополіскувачем для ротової порожнини.
  2. Вживання для харчування переважно м'яких продуктів, які складно вичистити з міжзубних проміжків.
  3. Неправильний прикус, який ускладнює проведення повноцінного домашнього догляду за ротовою порожниною.
  4. Уроджена генетична схильність до утворення зубного нальоту.
  5. Деякі стоматологічні захворювання, наприклад періодонтит.
  6. Прийом деяких медикаментозних препаратів.
  7. Порушення обміну речовин.

Що входить у професійну чистка зубів?

Обсяг роботи при проведенні професійної чистки зубів у стоматолога залежить від стану ротової порожнини у пацієнта та наявності під ясенного каменю.

Професійна чистка у стоматолога може включати зняття м'якого і твердого нальоту, зняття зубного піддесневого каменю. Також, при необхідності, після процедури зубна емаль може оброблятись спеціальними препаратами, що містять фтор. Особливо така обробка актуальна для дітей з метою профілактики карієсу.

Як проводитися чистка зубів у стоматолога?

Професійна чистка зубів у нашій клініці проводиться з огляду, під час якого лікар оцінює стан ротової порожнини, підбирає оптимальний вид маніпуляції для конкретного пацієнта.

Професійна чистка на апараті Air Flow проходить зручно і зовсім без болю. Спочатку стоматолог встановлює спеціальні захисні накладки (щоб не зашкодити слизовій оболонці), потім апаратом Air Flow ретельно обробляється кожна зубна одиниця. Після чищення стоматолог полірує емаль і покриває її фторвмісними захисними препаратами. Тривалість процедури не перевищує 1 годину.

Як часто робити професійне чищення зубів?

Лікарі стоматологи рекомендують робити професійну чистку не рідше ніж раз на пів року. У деяких випадках, наприклад при носінні брекетів, індивідуальної схильності до формування зубного каміння - раз на 3 місяці.

Чи шкідливе професійна чистка зубів?

Професійна зубна чистка у стоматолога в клініці S'DentaL - це безпечна профілактична процедура, спрямована на збереження, захист та відновлення емалі. При її проведенні лікарі обережно очищають м'який і твердий наліт, не пошкоджуючи при цьому слизові оболонки та зубні тканини.

Така процедура показана не лише дорослим, а й діткам після 3 років.
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close