Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 20:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
07.09.2021

➜ Що таке установка імплантату зуба під ключ? Це повноцінний комплекс обстежень, терапевтичних та хірургічних маніпуляцій, починаючи від первинного огляду лікаря до отримання фінального результату.

Залежно від кожного конкретного випадку і клінічної картини, складається перелік процедур, від якого залежить остаточна ціна готового зуба під ключ. Наші лікарі складають точний план робіт і маніпуляцій ще до початку лікування. Після узгодження з пацієнтом всіх етапів лікування, складається план лікування та вказується кінцева ціна.

Від чого залежить вартість імплантації 1 зуба?

➜ Скільки коштує поставити імплантат зуба? Ціна індивідуальна, оскільки  залежить від кількості маніпуляцій, підготовчих процедур, необхідних конкретному пацієнту.

Дізнатися точну вартість можна записавшись на первинну консультацію до нашого стоматолога.

На ціну імпланта зуба під ключ впливають такі чинники:

 • Кількість зубних одиниць, які потребують проведення імплантації.
 • Додаткові підготовчі маніпуляції перед імплантуванням. Це може бути зняття запального процесу, зубна екстракція, нарощування кісткової тканини та ін.
 • Вид імплантату, підібраного для вас нашим лікарем. У нашій клініці представлені тільки сертифіковані, якісні та надійні імпланти. Наші лікарі допоможуть підібрати найбільш відповідний для вас імплантат в залежності від клінічної ситуації, функціональності та цінової доступності.
 • Матеріал, з якого виготовляється коронка. У нашому стоматологічному центрі представлені як бюджетні варіанти коронок з металокераміки, так і преміальні керамічні та цирконієві.
 • Складений протокол процедур. Залежно від кожного конкретного клінічного випадку, він може складатися з різних етапів, методик як терапевтичного, так і хірургічного втручання.

Скільки коштує встановити імплант зуба?

Вартість імплантації одного зуба залежить від марки імплантату і матеріалу, з якого виготовляється коронка. На нашому сайті ви можете ознайомитися з прайс-листом.

Перед тим як вставити імплант зуба, доктор клініки S'Dental розписує всі підготовчі етапи, погоджує з пацієнтом методику імплантування, матеріал майбутньої коронки та озвучує остаточну вартість.

Узгоджена вартість комплексу робіт не змінюється в ході всього лікувального процесу. Наші лікарі дотримуються складеного плану, завжди вкладаються в обумовлені терміни, домагаються бажаного результату.

Як проводиться установка імплантата зуба?

 1. Первинна консультація. Лікар оглядає пацієнта, збирає анамнез, виявляє свідчення і можливі протипоказання до планованого протезування.
 2. Діагностика. Складається з рентгенографії, КТ, оглядового знімка щелеп (ортопантомограми). Наша клініка обладнана сучасним і безпечним обладнанням, яке дозволяють максимально деталізувати всі структури.
 3. Моделювання. Ґрунтуючись на отримані результати КТ, доктор моделює ротову порожнину пацієнта в тривимірному режимі, візуалізує майбутній результат, підбирає правильну методику протезування.
 4. Підготовчі процедури, можуть включати видалення зубних одиниць, нарощування кісткової тканини, терапію хронічних запальних процесів в ротовій порожнині.
 5. Установка самого імплантату. При класичному методі проводиться тільки після загоєння ясен після зубної екстракції, в разі одномоментної імплантації здійснюється відразу ж після видалення.
 6. Профілактичні відвідування стоматолога для огляду (приблизно 1 на 2 місяці).
 7. Виготовлення та встановлення тимчасової і / або постійної коронки за індивідуальними відбитками.

Вагомою перевагою зубних імплантатів є те, що виглядають вони, як власні зуби. При встановленні одного зуба нема потреби торкатися сусідніх, оскільки в опорних зубах немає потреби.

Також є можливість заміни повністю зубного ряду. При встановленні мостовидного протеза імплантати можуть служити опорними зубами. Вони дають можливість встановлення незнімних протезів на щелепу. Для запобігання атрофії кісткових тканин при відсутнім зубом також рекомендується встановлення імплантатів. Для більш точної та безпечної установки імплантатів, наша клініка застосовує інноваційну технологію - використання хірургічних 3D-шаблонів.

Вибирайте краще з кращого: Ваш Результат-наша Репутація!
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close