Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
26.03.2021

Щира і красива посмішка прикрашає кожну людину, але, на жаль, через відсутність одного або декількох зубів, багато її приховують. Установка зубних імплантів допомагає вирішити цю проблему і повернути людині впевненість в собі!

Як проходить імплантація зубів? ➜  Операція з відновлення зубів  - ця процедура, під час якої відбувається вживлення гвинтового імпланта в зону втраченого зуба. Потім на імплант встановлюється коронка, яка зовні нічим не відрізняється від власних зубів.

У стоматології S'DentaL проводиться установка імплантатів зубів. У своїй роботі ми використовуємо тільки найякісніші та сертифіковані імплантати. Якщо ви відкладаєте процедуру імплантації через страх болю, можемо вас запевнити, боятися абсолютно нічого. Всі етапи установки імплантата зуба проходять безболісно і комфортно.

Етапи імплантації зубів - установка зубних імплантів

Скільки коштує установка імплантата під ключ? - Ціна процедури залежить від багатьох факторів, і в першу чергу від виду самого імпланта і обсягу підготовчих процедур. Установка імплантатів проводиться не під час першого відвідування стоматолога. Ця процедура вимагає спеціальної підготовки і ретельного обстеження. Основні етапи установки зубного імпланта:

  1. Підготовчий етап, під час якого пацієнт знайомиться зі своїм лікарем стоматологом і висловлює свої скарги та побажання. Після цього складається план підготовки до операції.
  2. Перед вживленням імплантату зуба лікар стоматолог проводить ретельну діагностику. Методом вибору є комп'ютерна томографія, що дозволяє найбільш детально візуалізувати необхідну ділянку. Також можуть бути призначені аналізи крові, консультації суміжних фахівців.
  3. Комп'ютерне 3D-моделювання проводиться з метою точного планування операції. У нашій клініці тривимірне моделювання проводиться із застосуванням сучасного апарату.
  4. На наступному етапі проводиться санація і підготовка ротової порожнини до установки імпланта. Перед імплантацією всі зуби в ротовій порожнині повинні бути абсолютно здоровими. Всі стоматологічні захворювання (наприклад, карієс, пульпіт) проліковують в обов'язковому порядку.
  5. Анестезія. Перед початком імплантації лікар проводить адекватне знеболювання. Як правило, процедура проводиться із застосуванням місцевої анестезії. Установка імплантів в клініці S'DentaL може проводитися в медикаментозному сні (під загальним наркозом). Незалежно від обраного виду анестезії, процедура проходить без болю і дискомфорту.
  6. Процес установки зубних імплантатів. При установці імплантату зуба ціна залежить від його виду. У своїй роботі ми застосовуємо кращі імплантати, виробників Straumann і K3Pro. Можливе проведення імплантації зубів після видалення зубів або ж після їх тривалої відсутності. Під час операції хірург розрізає ясна і формує в кістці ложе для імплантата. Після установки імпланта, ясна зашиваються і встановлюється заглушка.
  7. Приживлення імплантів триває до пів року. Через 3-6 місяців після операції, стоматолог встановлює спеціальне пристосування, формувач ясен. З його допомогою утворюється красивий край ясен, завдяки якому імплант буде не відрізнятися від власного зуба.
  8. Установка ортопедичної конструкції - завершальний етап імплантації. Майбутній протез зуба виготовляється за індивідуальним відбитком. Ви можете вибрати зовнішній вигляд коронки, її відтінок. Перед її установкою на імплант встановлюється абатмент, пристосування, що зв'язує коронку з імплантом. Встановлений зубний протез має природний вигляд і нічим не відрізняється від "рідного" зуба.

Протипоказання до установки імплантів

Перед тим як почати проводити всі етапи установки імпланта зуба, стоматолог ретельно збирає анамнез і з'ясовує, чи можна пацієнтові проводити цю процедуру. До протипоказань відносяться: цукровий діабет, хронічні системні захворювання і гострі інфекційні процеси в організмі, важкі форми захворювань щитовидної залози, захворювання крові, патологія її згортання, онкологічні процеси в організмі, важкі ураження серцево-судинної системи, захворювання кісткової тканини, при якій порушується її можливість до регенерації (остеопатія, остеонекроз, остеопороз), вагітність і лактація.

Реабілітація після установки імплантів

При встановленні імплантату в зубне ложе відбувається травматизація тканин. Перший час можуть бути присутніми больові відчуття і набряклість. Процес реабілітації вимагає від пацієнта дотримання всіх приписів лікаря.

Категорично забороняється вживати тверду їжу і алкоголь, жувати на прооперованій стороні. Під час реабілітації слід відмовитися від відвідування лазні та сауни. Також важливо приймати лікарські препарати, призначені стоматологом після установки імплантату.

Що входить у вартість?

Які етапи імплантації зубів в Києві, в клініці S'DentaL, входять у вартість процедури? У вартість імплантації входять: анестезія, установка імплантату, накладання та зняття швів, установка формувача ясен і використання стерильного хірургічного набору.

Переваги установки імплантів в нашій стоматології на Позняках

Звертаючись в Стоматологічний Центр Імплантації і Естетичної стоматології S'DentaL, ви звертаєтеся до висококваліфікованих лікарів, які володіють усіма необхідними знаннями та техніками. У своїй роботі ми керуємося міжнародними протоколами і стандартами якості.

У клініці S'DentaL ви можете не тільки пройти процедуру зубної імплантації, але і повне обстеження перед нею. У нас є все необхідне діагностичне обладнання, включаючи сучасний комп'ютерний томограф Morita.

Перед установкою імпланта лікар проводить тривимірне моделювання, що дозволяє найбільш точно і якісно виконати заплановану роботу.

У нашій клініці вам не потрібно боятися болю і дискомфорту, ми гарантуємо якісне та адекватне знеболювання із застосуванням безпечної анестезії. Якщо вам все-таки буде страшно, ми запропонуємо вам медикаментозний сон.

Зробити крок назустріч красивою усмішці дуже просто, для цього потрібно просто записатися на первинну консультацію до наших стоматологам і задати їм всі ваші запитання.
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close