Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 20:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Пломбування зубних каналів

Пломбування зубних каналів в Києві (Позняки), в стоматологічній клініці S'Dental проводиться із застосуванням сучасних методик і сертифікованих препаратів, маніпуляція проходить швидко і комфортно.
пломбування зубних каналів київ

Пломбування зубних каналів (обтурація) - це стоматологічна процедура, під час якої проводиться герметизація коренів за допомогою спеціальних матеріалів. Пломба каналів зуба необхідна для їх захисту від попадання інфекції, розвитку гострого запального процесу.

Під час процедури використовується стоматологічний мікроскоп, що дозволяє лікарю стоматологу з максимальною точністю заповнити канали та всі їхні розгалуження. Завдяки точності роботи, вдається зберегти власні зуби пацієнта на довгі роки, відтягнути необхідність в протезуванні.

Скільки коштує процедура? На пломбування каналів ціна в нашій стоматології доступна, залежить від складності конкретного випадку і методики. Дізнатися вартість процедури можна записавшись на первинний огляд і консультацію до нашого лікаря.

обтурація кореневих каналів київ

Для чого проводиться пломбування зубних каналів?

Усередині кожного зуба є порожнина, пульпа, в якій розміщується нервово-судинний пучок, що живить і іннервирує його. При несвоєчасному зверненні до стоматолога, прогресуванні карієсу, в пульпі розвивається запальний процес, пульпіт, що виявляється вираженими больовими відчуттями, інтоксикацією, набряком.

Такий стан вимагає негайного стоматологічного лікування, лікар проводить депульпацію, видаляє тканини пульпи, закладає в зуб спеціальні антибактеріальні та антисептичні препарати.

➜ Канальне пломбування здійснюється після повного видалення пульпи і зняття запалення, в деяких випадках стоматолог встановлює тимчасову лікувальну пломбу.

Пломбування каналів зуба проводиться для їх захисту від залишків їжі, патогенних мікроорганізмів. Своєчасно проведена обтурація кореневих каналів допомагає продовжити життя зуба на максимально тривалий період.

Пломбування кореневих каналів зуба неможливо

На жаль, не у всіх випадках можна врятувати зуб і провести канальне заповнення. До таких ситуацій відноситься:

  • вертикальний кореневий перелом - це повний, або частковий лінійний кореневий надлом, спрямований уздовж осі кореня, у напрямку до апексу;
  • зубний надлом нижче ясенного рівня - найчастіше розвивається внаслідок травми, може бути наслідком запущеного карієсу, який привів до тотального руйнування зуба;
  • запущений періодонтит, запалення сполучної тканини між зубом і кісткою;
  • велика рухливість зуба, наприклад, внаслідок пародонтиту або пародонтозу.

➜ Зверніть увагу, що всі перераховані вище причини, за якими неможливо врятувати зуб, часто виникають внаслідок несвоєчасного звернення за лікарською допомогою. Ми рекомендуємо приходити на прийом до стоматолога при появі перших симптомів хвороби, а також з метою профілактики, 2 рази на рік.

Етапи пломбування каналів

01
Підготовчий етап. Стоматолог оглядає пацієнта, призначає додаткові методи діагностики (рентгенографія, КТ), складає план лікування.
02
Знеболювання. Лікар знеболює зубні тканини за допомогою місцевого анестетика. Чи боляче пломбувати канали? Під час всього лікування пацієнт не відчуває болю чи якогось дискомфорту.
03
Висвердлюють уражені карієсом тканини, віддаляється пульпа, нерви. Лікар вивчає анатомічні особливості зуба, при цьому використовується спеціальний мікроскоп. Кореневі порожнини розширюються і промиваються антисептичним розчином.
04
Корені зуба пломбуються спеціальними матеріалами і герметично запечатуються. У деяких випадках проводиться тимчасове пломбування кореневих каналів спеціальними антибактеріальними, лікувальними препаратами. Потім, через деякий час, тимчасова пломба замінюється постійної, відновлюється коронка.

Методики пломбування кореневих каналів в клініці S'DentaL

Пломбування кореневих каналів в Києві, в стоматологічній клініці S'Dental проводиться різними сучасними методиками, з використанням виключно стерильних інструментів і якісних пломбувальних матеріалів.

Метод пломбування підбирає стоматолог індивідуально для кожного пацієнта, враховуючи клінічну картину, результати рентгенологічного обстеження. На пломбування каналів зуба ціна залежить від обраного методу лікування:

  1. Пломбування каналів гутаперчею. Цей метод забезпечує надійне заповнення і герметизацію кореневого простору.

При канальному заповненні використовується розігріта гутаперча, здатна проникати навіть в мікроскопічні кореневі розгалуження, повністю повторювати їх форму. Після застигання гутаперча стає дуже щільною, вона не розчиняється у воді, не змінює свою форму, забезпечує герметичність.

В роботі використовується апарат CALAMUS DUAL, який обтурує канальний простір розігрітій гутаперчею, забезпечуючи надійний і тривалий результат.

 2. Метод центрального штифта, або одного конуса - застосовується, якщо кореневий канал широкий і рівний.

Лікар формує канальний простір у вигляді конуса, підбирає штифт під його розмір, а порожнечу заповнює гутаперчею, яка застигаючи, герметично закриває корінь.

Завдяки цій методиці можна врятувати пошкоджені зуби навіть зі зламаним коренем. Штифти, які використовуються під час маніпуляції, безпечні і гіпоалергенні, вони зміцнюють кореневі стінки, тим самим продовжуючи життя зуба.

 3. Методика вертикальної конденсації гарячої гутаперчі. У канальний простір вводиться розігріта і рідка гутаперча.

Розпалений матеріал заповнює кореневі канали в тривимірній проєкції, потрапляючи навіть в їх найдрібніші відгалуження і викривлення. Для такого вертикального заповнення використовуються спеціальні штифти і спендера, які ущільнюють пломбувальний матеріал, забезпечуючи повну герметичність.

 4. Методика латеральної (бічний) конденсації. Кореневі канали пломбуються спеціальними гутаперчевими штифтами.

Гутаперчеві штифти щільно заповнюють канали, після чого лікар відсікає їх кінці і герметично заметують коріння.

 5. Секційна методика - застосовується для заповнення сильно викривлених каналів. Пломбування проводиться маленькими шматочками гутаперчі, довжиною 2-3 міліметра. Завдяки цій складній методиці можна врятувати зуби навіть в складних випадках.

В яких випадках проводять тимчасове пломбування зубних каналів?

У деяких випадках заповнення зубних каналів проводиться тимчасовою пломбою, яка потім замінюється постійною. Тимчасовий пломбувальний матеріал складається з антибактеріальних і антисептичних компонентів, і надає терапевтичну, лікувальну дію.

Показання для тимчасового кореневого пломбування:

Використання тимчасових канальних пломб проводиться з метою:

пломбування каналів зуба фото

Особливості пломбування зубних каналів в нашій стоматології

  • Безболісність і комфорт при лікуванні, завдяки застосуванню якісної місцевої анестезії.
  • Безпека. Інструменти проходять стерилізацію, а витратні матеріали - одноразові. Всі лікарські препарати та обладнання сертифіковане, відповідає стандартам безпеки.
  • Можливість діагностики. Лікування починається тільки після детального обстеження пацієнта. Наша клініка обладнана сучасним тривимірним комп'ютерним томографом та рентгенографєю.
  • Використання мікроскопа, який дозволяє заповнювати навіть найдрібніші канальні відгалуження.
  •  Індивідуальний підхід. Методика лікування і пломбування підбирається персонально для кожного пацієнта, після обстеження, з огляду на анатомічні особливості будови зуба.
Ціни на пломбування кореневих каналів
Ендодонтичне лікування під мікроскопом
Первинне ендодонтичне лікування
Одноканального зуба
3000 грн.
Двоканального зуба
4500 грн.
Триканального зуба
5500 грн.
Чотириканального зуба
6200 грн.
Вторинне ендодонтичне лікування
Одноканального зуба
3900 грн.
Двоканального зуба
5500 грн.
Триканального зуба
7200 грн.
Чотириканального зуба
8200 грн.
Реставрація після ендодонтичного лікування
2000-2500 грн.
Під'ясенний Скейлінг зубів мід мікроскопом+ Над'ясенний Скейлінг + Air Flow + Поліровка
2400 грн.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close