Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 21:00
(067) 422-05-03

Пломбування зуба

У клініці S'DentaL ви можете пройти безболісне канальне пломбування, ціна на процедуру вас приємно порадує.
пломбування зуба київ

Пломбування зуба - це стоматологічна методика лікування, основним завданням якої є відновлення форми і функціональності зубів. Завдяки цьому вдається зупинити розвиток карієсу і зберегти зуб, попередньо ізолювавши уражені ділянки.

Перед установкою пломби проводиться підготовка каріозної порожнини, обробка робочої області слабким розчином кислоти і спеціальним засобом з адгезивними властивостями для поліпшення зчеплення пломбувального матеріалу з поверхнею зуба. Щоб позбавити пацієнта від болю, під час процедури використовуються місцеві анестетики.

поставити пломбу на зуб київ

Показання до пломбування зубів

  • Каріозні ураження, при якому відбувається руйнування емалі і / або дентину. Зверніть увагу, що в нашій клініці початкова стадія карієсу (зміна кольору емалі- висвітленням або потемніння) лікується неінвазивно, без використання бормашини.
  • Випадання старого пломбувального матеріалу, або виникає необхідність його заміни.
  • Зубна травма, що супроводжується порушенням цілісності коронки. Завдяки використанню мікроскопа, наші стоматологи можуть виявити навіть незначні тріщини емалі, і запобігти майбутнє її руйнування.
  • Пульпіт - запалення пульпи, м'яка зубна тканина. В цьому випадку пломба на зуб встановлюється після його повного пролікування і зняття запального процесу.
  • Чищення каналів зуба. Після завершення лікування зубних каналів, стоматолог проводить установку пломби на зуб.

Як проводиться установка пломби на зуб?

01
Вводиться місцевий анестетик, який забезпечує адекватне знеболювання і комфорт пацієнта під час всієї процедури. Після того, як анестезія подіяла, стоматолог приступає до роботи. Спочатку він одягає кофердам, латексне пристосування, яке ізолює зуб від попадання в нього слини.
02
За допомогою спеціальних інструментів стоматолог ретельно прибирає каріозні ділянки. Якщо поставити пломбу на неякісно очищену від карієсу зубну поверхню, вона продовжить псуватися і руйнуватися.
03
Зубна поверхня готується до пломбування. Для цього вона обробляється антисептиком з антимікробним ефектом і потім повністю висушується. Це необхідно для гарного зчеплення матеріалу.
04
Встановлюється пломба. Стоматолог уважно підбирає відтінок пломбувального матеріалу, щоб він не був помітний. Потім лікар відновлює зубну форму, робить її максимально природною і натуральною.
пломба на зуб фото

Які типи зубних пломб бувають?

Якісне та безболісне пломбування зуба в Києві проводиться в стоматологічній клініці S'DentaL. У своїй роботі ми використовуємо тільки сертифіковані і безпечні матеріали, а пломби, встановлені нашими фахівцями, безпроблемно стоять багато років.

Ціна пломби на зуб залежить від її типу і виду, ступеня зубного ураження, обсягу проведеної роботи і необхідної діагностики.

В деякий випадках (наприклад при гострому запальному кореневому процесі, пульпіті), встановлюється тимчасова пломба з кальцієм. Головною її функцією є захист оброблених і пролікованих зубних ділянок від бактерій, слини і механічного ураження. Завдяки кальцію, тимчасова пломба має антибактеріальну, протизапальну і антисептичну дію.

Такі тимчасові пломби можуть встановлюватися і в кореневий канал (наприклад, при лікуванні кісти). Після остаточного завершення лікування встановлюється постійна пломба.

пломбування зубних каналів фото київ

Пломбування зубних каналів в нашій клініці

У нашій клініці проводиться пломбування каналів зуба із застосуванням сучасних матеріалів і використанням мікроскопа, що дозволяє якісно візуалізувати канал, помітити всі його можливі відгалуження, мікротріщини.

Пломбувальним матеріалом служить гутаперча. Це еластичний і міцний матеріал, виготовлений з латексу гуттаперченосних тропічних рослин.

Пломбування кореневих каналів гутаперчею має ряд переваг. До них відноситься гіпоалергенність і хороша біосумісність матеріалу, його атоксічність. Також, завдяки еластичності і здатності до конденсації, гутаперча при її нанесенні повністю заповнює кореневий канал, а після застигання не змінює свою форму і не просідає.

установка пломби на зуб київ

Які види зубних пломб ми ставимо

✓ Фотополімерні. З їх допомогою можна відтворити природний вигляд коронки і відновити її форму. У стоматології S'DentaL встановлюються сучасні фотополімерні пломби, ціни на них абсолютно доступні.

✓ Композитні. Виготовляються на основі смол, в їх складі є фарфоровий і керамічний наповнювач. Використовуються для пломбування передніх зубів, запалення як великих, так і маленьких каріозних порожнин. Композитні пломби відповідають натуральному кольору, і служать довго, не менше 5 років.

✓ Пломба на штифті. Штифт встановлюється в корінь з метою зміцнення, бувають випадки, коли тільки таким способом вдається продовжити життя зуба. На штифт нарощується пломба для зубів, вид і матеріал якої визначає безпосередньо стоматолог під час процедури. Цей метод лікування вважається хорошою альтернативою установки коронки.

✓ Керамічна накладка застосовується при сильному каріозному ураженні. Мікропротез з кераміки дозволяє досягти чудових естетичних результатів, повністю відновивши руйнування зубної поверхні.

Вартість пломбування зубів в Києві
Терапія
Мікроінвазивний лікування початкового карієсу без препарування (метод інфільтрації). Препарат «ICON» DMG, Німеччина
1500-2500 грн.
Відновлення емалі препаратом "Innodent"
1500-2500 грн.
Лікування поверхневого карієсу
1100-1400 грн.
Лікування середнього карієсу
1400-1600 грн.
Лікування глибокого карієсу
1800-2300 грн.
Ревіталізація (відновлення) пульпи+фотополімерна реставрація
2200-2700 грн.
Реставрація після ендодонтичного лікування
1800-2300 грн.
Реставрація фронтального зуба
1900-2500 грн.
Композитний вінір
2800 грн.
Ендодонтія
Первинне ендодонтичне лікування
Одноканального зуба
3000 грн.
Двоканального зуба
4500 грн.
Трьохканального зуба
5500 грн.
Чотириканального зуба
6200 грн.
Вторинне ендодонтичне лікування
Одноканального зуба
3900 грн.
Двоканального зуба
5500 грн.
Трьохканального зуба
7200 грн.
Чотириканального зуба
8200 грн.
Наші стоматологи
Лікарі-стоматологи S`Dental лікують, реставрують і вирівнюють зуби, щоб кожен пацієнт виходив зі стін клініки з гарною посмішкою і впевненістю в собі! Для кожного з вас ми знайдемо вирішення проблеми будь-якої складності із застосуванням ефективного і прийнятного за вартістю методу.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close