Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 20:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Ендодонтичне лікування

Розділ стоматології - ендодонтія, охоплює профілактику та лікування захворювань пульпи, лікування кореневого каналу, повторне ендодонтичне лікування.
ендодонтичне лікування в киеве

У наш час методики ендодонтії стали особливо ефективними завдяки появі діагностичних приладів високої точності і новітніх способів пломбування.

Будова, форма, довжина, кути згину каналів неповторні у кожної людини. Анатомія зуба унікальна, як відбиток пальця, ніколи не дублюється. Тому робота стоматолога ендодонтиста просто ювелірна: необхідно виявити всі мініатюрні канальчики, ретельно очистити їх і добротно запломбувати.

Ендодонтичне лікування дозволяє видалити тканини, які уражені карієсом і усунути інфекційну мікрофлору з кореневого каналу шляхом механічної та медикаментозної обробки. Цей процес поетапний, комплексний і вимагає точного виконання наступного алгоритму дій: обстеженні та діагностики, визначення вітальності пульпи, проведення зондування, перкусії, рентгенодіагностики, оцінка стану зубів і складання плану лікування.

Ендодонтичне лікування вартість в киеве

Ефективні методики ендодонтичного лікування

❞ Клініка S`DentaL використовує виключно сучасний підхід і нові препарати для успішного лікування без шкоди зубам і здоров'ю в цілому.

Наявність індивідуальних особливостей у вигляді кількості та розташування каналів зубів може значно ускладнювати терапію, оскільки навіть на рентгенівських знімках не завжди відображаються деякі важливі анатомічні особливості будови щелепи. Висока точність ендодонтичного лікування можлива тільки за допомогою оптичного приладу, використання якого дозволяє знизити ймовірність залишення пустот під час пломбування та пов'язаних з цим ускладнень на 80%.

У нашої клініки ендодонтічне лікування проводять за допомогою високоточних мікроскопів Leica M655, оптика яких відрізняється великою глибиною різкості. Пацієнт комфортно розташовується в кріслі не сидячи, а лежачи. Лікар отримує детальну стоматологічну картину на моніторі. Ніяких дій на дотик, тільки безпомилковість всіх рухів.

Тільки після детального вивчення каналів, їх очищення, промивання та дезінфікування, лікарі переступають до надійного тривимірного пломбування. Тут застосовується тепла гутаперча - безпечний, нейтральний наповнювач, який схвалений і широко експлуатується в усьому цивілізованому світі.

Вартість ендодонтичного лікування зубів під мікроскопом безпосередньо залежить від обсягу стоматологічних маніпуляцій і складності кожного окремого випадку.

Завдяки новітнім методам лікування з використанням сучасних інструментів і пломбувальних матеріалів лікування проходить безболісно, ​​швидко, якісно, ​​і дозволяє успішно боротися навіть з дуже складними випадками.

Ціни на ендодонтичне лікування
* Всі ціни вказані в гривнях на 2021 р.
Ендодонтичне лікування під мікроскопом
Первинне ендодонтичне лікування
Одноканального зуба
3000 грн.
Двоканального зуба
4500 грн.
Триканального зуба
5500 грн.
Чотириканального зуба
6200 грн.
Вторинне ендодонтичне лікування
Одноканального зуба
3900 грн.
Двоканального зуба
5500 грн.
Триканального зуба
7200 грн.
Чотириканального зуба
8200 грн.
Реставрація після ендодонтичного лікування
2000-2500 грн.
Під'ясенний Скейлінг зубів мід мікроскопом+ Над'ясенний Скейлінг + Air Flow + Поліровка
2400 грн.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці.
У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close