Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Одноетапна імплантація зубів

Чи можна відновити втрачений зуб за один день? Це питання хвилює багатьох, особливо тих, у кого порушена цілісність зубного ряду у фронтальній, видимої, області.
одноетапна імплантація зубів в киеве

Одноетапна імплантація зубів - це метод безопераційного імплантування, що дозволяє отримати новий повноцінний зуб за короткий період. Така процедура виконується з метою швидкого відновлення жувальної функції, правильного розподілу навантаження на щелепу, а також для усунення естетичних проблем, викликаних неповноцінністю зубного ряду.

Одноетапна імплантація зубів в Києві проводиться в стоматологічній клініці S'Dental з використанням сучасних методик, що дозволяють пацієнтові за короткий термін знайти здорову і гарну посмішку.

Скільки коштує поставити імплант зуба? Ціна в Києві, в нашій стоматологічній клініці, доступна, вона залежить від кількості зубних одиниць, які потребують протезування, а також від матеріалу коронки.

імплантація з негайною навантаженням київ

Чим відрізняється одноетапна імплантація від двоетапної?

Одноетапна імплантація зубів за один день кардинально відрізняється від класичного методу протезування, двоетапного імплантування.

При "класичної" двоетапної методики, пацієнту здійснюється 2 оперативних втручання з інтервалом в півроку. Спочатку відбувається імплантація титанового імплантату, а потім, після його приживлення, проводиться протезування. У більшості випадків цим етапам передує ще один - нарощування кісткової тканини, дефіцит якої виникає внаслідок тривалої відсутності зуба, розвитку атрофії щелепи. В цілому, весь процес займає близько року.

Експрес-імплантація - це новий, кардинально відрізняється метод, позбавлений недоліків традиційного способу установки імплантатів. Процедура проводиться одноетапно, з швидкою навантаженням тимчасовим протезом, без потреби в нарощуванні кісткової щелепної тканини. За допомогою цього методу можна видалити зуб і відразу поставити імплант, що виключає ризики появи атрофії.

Етапи імплантації з негайним навантаженням

01
Підготовчий етап. Проводиться обстеження пацієнта, яке може включати КТ, оглядовий знімок щелепи. За кілька днів до операції, робиться зліпок щелепи, на основі якого виготовляється тимчасовий імплант, який вдягають відразу на встановлений імплантат.
02
Анестезія. Найчастіше операція проводиться із застосуванням місцевої анестезії, яка повністю прибирає больові і дискомфортні відчуття. При бажанні може бути використаний медикаментозний сон, наприклад, якщо у вас є панічна боязнь стоматолога, або при плануванні одноетапної установки великої кількості імплантатів.
03
Безпосередня установка імплантату. При цьому лікар не робить великого розрізу, а через невеликий отвір на яснах встановлює імплант. При цьому абатмент не розчиняється повністю під ясна, він розміщується трохи вище над її краєм.
04
На встановлений імплантат надягається тимчасовий протез, і лікар стоматолог дає рекомендації щодо реабілітаційного періоду.
Ціна на одноетапну імплантацію зубів київ

Переваги одноетапної імплантації

Основні переваги одноетапної імплантації зубів за 1 день:

  • Одноетапна (безопераційна) імплантація дозволяє отримати бажаний результат в найкоротші терміни.
  • Малоінвазивна та менш травматична. При безшовній імплантації зубів формування місця для титанового імплантату і його установка здійснюється через невеликий прокол в яснах, на який потім не потрібно накладати шви.
  • Комфортний реабілітаційний період, без виражених больових відчуттів.
  • Швидка імплантація зубів ідеально підходить пацієнтам, у яких є панічний страх стоматологічних оперативних втручань.
  • Можливе виконання імплантації відразу після видалення зуба, в одну процедуру.
  • Завдяки тому, що на встановлений імплантат відразу ж одягається тимчасовий протез, що забезпечує негайне навантаження, в кістковій щелепної тканини не розвивається атрофія.
  • У більшості випадків відсутня необхідність нарощування кісткової тканини перед оперативним втручанням.
  • Доступна вартість операції по одноетапній імплантації в Києві, в нашій клініці S'Dental.
експрес імплантація зубів київ позняки

У яких випадках не можна проводити одноетапну імплантацію?

Незважаючи на велику кількість плюсів і малоінвазивної методики, одноетапна імплантація показана не всім. Класичне імплантування рекомендується замість одноетапного при:

➤ Вираженна атрофія кісткової тканини, остеопороз. У цих випадках виконують нарощування кістки, з подальшим здійсненням двоетапного протезування.

➤ Наявність хронічних запальних вогнищ в ротовій порожнині.

➤ Знижена працездатність імунної системи, через яку може ускладнитися процес приживлення і загоєння протеза.

➤ Сусідні зуби хворі, потребують тривалого лікування. Вони можуть стати джерелом інфекції, привести до ускладнень.

Зверніть увагу, що вид і спосіб імплантації вибирається тільки лікарем стоматологом, після ретельного обстеження. Спираючись на отримані знімки КТ, рентгенографії, лікар вибирає найбільш підходящий метод протезування.

Ціна на одноетапну імплантацію зубів
Імплантація
Хірургічний шаблон
3 000 грн
Система K3pro (Німеччина). Імплантат + формувач ясен
8 000 грн
Система Straumann SLA Ti (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
10 000 грн
Система Straumann SLA Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
12 000 грн
Система Straumann SLActive Roxolid (Швейцарія). Імплантат + формувач ясен
14 000 грн
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close