Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Лікування зубів уві сні для дорослих

лікування зубів уві сні для дорослих київ

При думці про стоматологічне лікування у вас виникає паніка і ви роками не відвідуєте стоматолога або ви дуже зайняті, та хотіли б вилікувати усі зуби за одне відвідування. Тоді ідеальним варіантом лікування стане лікування уві сні в Києві в стоматології Сдентал. Цей метод дає можливість приглушити або взагалі виключити свідомість.

Показання до використання загальної анестезії:

✓ у випадках коли пацієнт відчуває сильний страх і тривогу

✓ алергія на місцеві анестетики

✓ наявність епілепсії, аутизму, психічних захворювань

✓ проведення травматичних і обширних хірургічних втручаннях і повному протезуванні

Переваги лікування зубів під наркозом дає змогу виконати всі необхідні маніпуляції без стресу, зі зниженням ризику больового шоку чи виникнення гіпертонічного кризу.

лікування зубів під седацией в києві

Переваги застосування медикаментозного сну

Лікування зубів уві сні в Києві в клініці Mens Sana Denta має ряд вагомих переваг:

  • відсутність больових відчуттів і емоційного перенапруження, як під час стоматологічних маніпуляцій, так і після них;
  • економія часу, оскільки стоматологія під загальним наркозом робить можливим лікування і видалення декількох зубів за одну процедуру;
  • відсутність відчуття дотику до вібрації, тиску та ін .;
  • невисокий ризик розвитку запальних ускладнень.

Загальний наркоз в стоматології не відбивається на стані здоров'я пацієнтів, а сам препарат дуже швидко виводиться з організму.

Види загальної анестезії, які застосовують у стоматології:

Седація — це легкий поверхневий сон, який буває двох видів. Поверхнева — використовують для зняття передопераційного стресу. Глибока з внутрішньовенним введенням препаратів, що забезпечує більше пригнічення свідомості.

Інгаляційний наркоз — це більш глибокий спосіб загальної анестезії, який дозволяє повністю відключити свідомість на потрібний період часу. Рекомендований у випадках об’ємних втручаннях та хірургічних операціях(видалення великої кількості зубів та проведення імплантації). 

лікування зубів уві сні для дорослих ціна Київ

Особливості проведення лікування зубів для дорослих уві сні в Києві

Всі процедури виконуються з сучасними анестетиками нового покоління, які є не токсичними та забезпечують швидкий вхід і вихід зі стану наркозу, не впливає на артеріальний тиск та не засвоюється в організмі.

Перед проведенням лікування уві сні пацієнт проходить загальне обстеження стану здоров’я, електрокардіограму, здати аналіз крові та отримати висновок від лікаря терапевта та анестезіолога на проведення лікування уві сні. Вид анестезії підбирається індивідуально до показань пацієнта, в залежності від об’єму втручання і стану здоров’я.

Після занурення в сон проводять стоматологічне лікування, під час якого пацієнт не відчуває болю та інших неприємних відчуттів. Пацієнт постійно знаходиться під контролем анестезіолога, який проводить моніторинг усіх важливих показників (артеріальний тиск, пульс і серцебиття) до повного припинення дії препарату.

➜ Медикаментозний сон в стоматології є безпечною процедурою. Застосування методів загального знеболення в стоматологічній практиці дає більше можливостей безпечно, без стресу для організму в одне відвідування зробити вашу усмішку красивою та здоровою. 

Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close