Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03

Лікування зубів уві сні

Ми завжди дбаємо про здоров'я і безпеку наших пацієнтів!
Лікування зубів уві сні київ

Нездоланний страх перед візитом до стоматолога іноді неможливо проігнорувати. Місцева анестезія далеко не завжди є надійним помічником. Щоб уникнути стресу і не переживати жах від відвідування зубного лікаря, сучасна стоматологія пропонує прекрасний вихід - медикаментозний сон (медикаментозну седацию).

Лікування зубів уві сні (Київ) широко застосовується в сучасній стоматології. У нашій клініці S`Dental завдяки цьому виду анестезії забезпечується ефективне і безпечне знеболювання при видаленні, імплантації та протезування зубів. Застосування такого методу дає можливість безпечно, без стресу для організму в одне відвідування вилікувати всі стоматологічні захворювання.

Медикаментозний сон в стоматології

Завдяки появі анестетиків нового покоління, інноваційних технік лікування і обладнання, лікарі-стоматологи S`Dental у своєму розпорядженні володіють усіма умовами для проведення необхідних маніпуляцій і процедур - без болю і психологічного дискомфорту.
Виключення емоційного перенапруження
Виключення емоційного перенапруження
Багато пацієнтів під місцевим знеболенням все одно відчувають почуття страху, неспокою і тривоги, тому стоматологам важко виконувати свою роботу в таких умовах. Порятунком в такій ситуації є введення пацієнта в медикаментозний сон, який на сьогодні широко застосовується в дитячій і хірургічної стоматології.
Відсутність побічних реакцій і запальних ускладнень
Відсутність побічних реакцій і запальних ускладнень
Лікування уві сні в Києві повністю безпечно і давно з успіхом практикується в стоматології. Застосовувані медикаменти відповідають міжнародним стандартам якості, забезпечують природне занурення в сон і легке пробудження.
Економія часу пацієнта і лікаря
Економія часу пацієнта і лікаря
При лікуванні уві сні за один прийом можна провести більше стоматологічних процедур. Седація робить можливим видалення декількох зубів за одне відвідування, одночасне проведення імплантації, чищення зубів, видалення нерва або обробки каналів. Цей метод дає можливість зробити відразу всі необхідні маніпуляції.
Особливості проведення лікування зубів уві сні
Особливості проведення лікування зубів уві сні
Тільки після ретельного обстеження і повної відсутності протипоказань, лікар призначає седативний препарат, який підбирається виключно індивідуально до кожного окремо взятому випадку.

Всі процедури виконуються з використанням сучасними анестетиками нового покоління, які не токсичні і забезпечують швидкий вхід і вихід зі стану седації та не впливають на артеріальний тиск.

Ми офіційно співпрацюємо з клінікою "Добробут" яка надає нам послуги спеціалізованої бригади швидкої невідкладної допомоги і анестезіолога.

Занурення в сон відбувається швидко, після чого стоматолог починає виконувати свою роботу, а анестезіолог і його помічники ведуть постійне спостереження за станом пацієнта, оцінюючи його вітальні показники на спеціальному моніторі.
Така седація в стоматології в Києві застосовується з урахуванням всіх показань, протипоказань і загального стану здоров'я. Штучний сон практично не має побічних ефектів, клієнти завжди відчувають себе добре і не відчувають дискомфорту. Ціна лікування зубів уві сні стоматологічній клініці залежить від тривалості процедури і витрат на медикаментозних препаратів.
Підготовка до лікування під седацией
Підготовка до лікування під седацией
Для успішного видалення зубів уві сні або інших стоматологічних операцій необхідно попередньо підготуватися, а саме:
✓ виключити прийом їжі і напоїв за 6 годин до процедур;
✓ останній прийом води повинен бути за 4 години до введення в медикаментозний сон.

Важливо! Після проходження лікування зубів уві сні в Києві (Позняки) необхідно утриматися від керування автомобілем або іншим транспортним засобом до наступного дня.

Показання до лікування зубів уві сні

01
Головним показанням для застосування сонної седації є позбавлення від страху перед стоматологічним втручанням. Особливо цей вид анестезії підходить для проведення об'ємних хірургічних операцій, наприклад, таких як імплантація відразу після видалення зубів.
02
Дітям, починаючи з віку 2-3 роки, а також дорослим пацієнтам - для виключення стресу і підвищеної нервозності, які повноцінно заважають і ускладнюють лвкарю проводити необхідні маніпуляції в цілому.
03
У випадках дентофобії (страх стоматологів). Завдяки застосуванню загального наркозу проведення всіх стоматологічних процедур стало не тільки безболісним, а й максимально комфортним з психологічної точки зору, адже багато хто може терпіти гострий біль аби не сідає в стоматологічне крісло.
04
За бажанням і при відсутності протипоказань. Лікування уві сні також показано пацієнтам з індивідуальною непереносністю препаратів, які застосовуються при місцевій анестезії.
лікування зубів під седацію

Коли лікування зубів уві сні протипоказано

Відсутність протипоказань є головною умовою для лікування зубів під седацией. З кожним пацієнтом доктор проводить консультацію і попереднє обстеження, на підставі якого планується введення в медикаментозний сон.

Застосування сонної седації не рекомендується при наявності таких захворювань:

  • серцево-судинні патології;
  • запальні процеси верхніх дихальних шляхів;
  • важка форма бронхіальної астми;
  • цукровий діабет;
  • епілепсія.
Наші стоматологи
Одне з головних багатств стоматології S'DentaL - наші фахівці. У нашій клініці працюють одні з кращих стоматологів Києва.
Записатися на прийом в S'DentaL
Надішліть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з вами для її підтвердження
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close