Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
29.06.2021

Коронки - довговічна стаціонарна конструкція, або поодинокі коронки, успішно відновлюють зубний ряд пацієнта. Вони покривають видиму частину пошкоджених або зруйнованих зубів, відновлюють їх форму і функції.

Перевагами протезування зубів коронками очевидні:

 • ✓ запобігання патологій, породжуваних браком зубів;
 • ✓ усунення подальшого руйнування пошкоджених зубів;
 • ✓ природна комфортність і зручність;
 • ✓ висока зовнішня естетичність;
 • ✓ відсутність періоду звикання;
 • ✓ ніяких додаткових способів догляду, крім стандартної загальної гігієни.
➜ Коронки розрізняють за матеріалом, з якого виготовляється каркас.

Металокераміка і діоксид цирконію - матеріали, які найчастіше використовуються при протезуванні для відновлення відсутніх зубів через своїх показників міцності, естетичної привабливості і тривалого терміну експлуатації.

Давайте ж розглянемо, чим відрізняються коронки цирконієві від металокераміки

Металокерамічна коронка - складається з металевого каркаса, нанесеної на нього кераміки. Вона поєднує в собі міцність металу та естетику кераміки. Керамічне облицювання підбирається під колір зубного ряду, вона досить міцна і не схильна до стирання. Потрібно відзначити, що даний вид коронок має ціну значно нижче, ніж цирконієві, тому є одними з найбільш поширених в установці.

Коронки з цирконію є більш естетичною альтернативою металокераміці при протезуванні зубів. Виготовляються вони з дуже міцного матеріалу - діоксиду цирконію. Матеріал володіє не тільки антибактеріальними властивостями, але й абсолютно гіпоалергенний, а все, тому що не містить металевий каркас і повністю біосумісний з тканинами.

Відмінності між матеріалами

Як видно з таблиці передову позиція у металокераміки тільки по ціновій політиці. Особливо ця різниця відчутна, коли відновленню підлягає кілька зубів. За іншими параметрами у діоксиду цирконію є значна перевага:

 • Термін експлуатації: на практиці доведено, що при відповідному догляді коронки служать набагато довше заявленого терміну в 15-20 років. Це залежить від якості установки, дотримань рекомендацій стоматолога і індивідуальних особливостей пацієнта.
 • Гіпоалергенність: відсутність у складі металу дозволяє широко використовувати діоксид-цирконієві ортопедичні конструкції у пацієнтів, схильних до алергії, в тому числі й на неблагородні метали.
 • Безпека: для установки цирконієвих коронок в 99% клінічних випадків відсутня необхідність видалення нервів і депульпації зуба через сильне обточування, як відбувається при підготовці зубів до установки металокерамічних коронок.
 • Точність і розміри: мінімальний відсоток похибки в процесі ручного виробництва металокерамічних коронок може привести до нещільного прилягання конструкції та відчутного дискомфорту в період звикання. Для виробництва цирконієвих коронок попередньо проводиться сканування ротової порожнини з наступним завантаженням отриманої цифрової моделі в програму фрезерувального верстата. Результатом даних маніпуляцій є 100% відповідність цирконієвих конструкцій анатомічним особливостям кожного конкретного зуба.
 • Комфорт під час експлуатації: при однаковій ідеальної гладкості верхнього шару коронка з цирконію відрізняється набагато меншою вагою, завдяки чому використання таких коронок є практично невідчутним і комфортним для пацієнтів.

Який вибрати матеріал для коронки?

Завдяки відмінностям між матеріалами легко визначити сферу їх застосування в залежності від запитів пацієнта: місце розташування і фінансові можливості. Наприклад, якщо установка ортопедичної конструкції потрібно на жувальних зубах і відтінок коронки не грає для пацієнта ніякого значення, то установка металокераміки буде оптимальним варіантом вирішення проблеми.

При необхідності відновлення передніх зубів найкраще використовувати цирконієві коронки, оскільки вони ніяким чином не впливають на стан ясен, не викликають потемніння тканин (на відміну від металокераміки), що особливо важливо при протезуванні зубів в лінії посмішки.

В нашій стоматологічній клініці використовується тільки індивідуальний підхід, ми підберемо потрібний саме Вам вид протезування, детально поінформуємо про всі особливості процедури і забезпечимо неперевершений результат.

Тому ми запропонуємо Вам:

 • Комплексну діагностику і рентгенологічне дослідження.
 • Детальну консультацію всіх фахівців стоматологів: хірурга, ортопеда, ортодонта, терапевта.
 • Індивідуальний комплексний план лікування.

Перед протезуванням пролікувати всі хворі зуби і ясна, а також проведемо професійну гігієну порожнини рота.

Кожен випадок в нашому центрі S'DentaL розглядається персонально і рішення проблем підбираються з урахуванням всіх побажань пацієнта. Наші лікарі-ортопеди надають величезного значення не тільки лікування та протезування, але і запобігання майбутнім захворювань.

Клініка СДентал на Позняках гарантує професійно і якісно виконати протезування зубів в Києві на Позняках

Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close