Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 20:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
13.12.2021

Зубна коронка - це популярний різновид ортопедичних конструкцій (мікропротеза), що допомагає відновити коронкову частину зуба.

Вона виглядає натурально та природно, функціонально повноцінна та зручна. Допомагає повернути пацієнтові гарну усмішку та врятувати власні зубні тканини від руйнування, максимально продовжуючи їм життя.


Якісно та недорого поставити коронку на зуб у Києві можна у стоматології S’Dental на Позняках. Всі мікропротези виготовляються за індивідуальними зліпками, вони довговічні та виглядають повністю естетично.

У яких випадках встановлюють коронки?

Звичайне пломбування стає марним, якщо коронкова частина руйнується більш ніж на 50%. У такому разі стоматолог проводить установку коронки на зруйнований зуб (після спеціальної підготовки: лікування карієсу, чищення, обстеження, зняття зліпків тощо).

Основні показання для встановлення мікропротезу з коронки:

 • Стирання, зношування емалі. Така особливість найчастіше є вродженою і передається у спадок.
 • Каріозне ураження понад 50% коронкової зубної частини (якщо вдається при цьому зберегти корінь).
 • Діастема – великі зубні проміжки.
 • Прогресуюче руйнування зубних тканин не каріозної етіології (наприклад, унаслідок травми).
 • Необхідність заміни раніше встановлених мікропротезів.

Що входить у вартість коронки на зуб?

Установка коронки на зуб у стоматології СДентал у Києві на Позняках – це комплексна багатоетапна процедура.

У ціну коронки на зуб входять такі етапи:

 1. Проведення консультації у стоматолога-ортопеда, під час якої лікар підбирає найоптимальніший вид мікропротезу, при необхідності призначає лікування, діагностику.
 2. Зняття відбитків. Всі без винятку коронкові протези виробляються по індивідуальному зліпку.
 3. Препарування - обточування власних зубних тканин перед встановленням протеза.
 4. Мікропротез, його виготовлення. Матеріал підбирає лікар після погодження з пацієнтом. Відтінок протезу буде максимально наближений до натурального.
 5. Приміряння та фіксування. Якщо під час примірки пацієнт відчуватиме дискомфорт, технік підкоригує протез.

Види коронок на зуб

 1. Металокерамічні коронки виготовляються із металу, а зверху покриваються керамічним шаром. Зовні вони виглядають досить натурально, але поступаються керамічними виробами. Завдяки доступній вартості та надійності, такі протези є досить популярними. Металокерамічні коронкові протези ідеально підійдуть для установки на жувальні зубні одиниці, але при необхідності можуть встановлювати й на передні. При правильному належному догляді можуть зберігати зовнішній вигляд і функціональність близько 15 років.
 2. Керамічні виготовляються із керамічних матеріалів без застосування металевих компонентів. Виглядають максимально природно й досить міцні. Ідеально підходять для протезування у зоні посмішки. Такі коронкові протези відрізняються легкістю та комфортним використанням. Вони не підвищують навантаження на щелепу при жуванні та не здатні провокувати алергію.
 3. Коронки з діоксиду цирконію або як їх ще називають цирконієві - це універсальний вид мікропротезування, що ідеально підходить як для передніх, так і для жувальних зубних одиниць. Виготовляються з діоксиду цирконію, відрізняються надійністю, міцністю та естетичним зовнішнім виглядом. Встановлення цирконієвих протезів не вимагають сильного обточування власних зубних тканин та правильному догляду можуть служити десятиліттями без втрати функціональних і зовнішніх якостей.

Скільки коштує установка коронки на зуб?

Скільки коштує поставити коронку на зуб? Ціна залежить, в першу чергу, від матеріалу, з якого вона виготовлена ​​і від кількості зубних одиниць, що потребують мікропротезування.

Вартість:

 • цирконієва – 7000 грн;
 • керамічна – 7000 грн;
 • металокерамічна – 5000 грн.

Матеріал безпосередньо підбирає лікар протезист. Під час консультації лікар зможе більш точно сказати, скільки вам коштуватиме поставити коронку на зуб, адже в ціну не входить лікування та підготовка. Вона може включати:

 • лікування карієсу;
 • рентгенологічне обстеження (рентген чи КТ);
 • лікування та пломбування кореневих каналів;
 • професійне чищення.

Вартість процедури буде вищою при руйнуванні кореневої системи, необхідності встановлення імплантату або штифта.

Як встановлюються коронки на зуб

➜ Відновлення зуба за допомогою штифта

Штифт допомагає врятувати навіть сильно зруйновані карієсом зуби, запобігти їх видаленню. Штифти можуть бути металевими, композитними, керамічними.

Вони встановлюються в кореневий канал після його повного лікування та пломбування, надійно та герметично фіксуються цементним матеріалом. Протез встановлюється сам штифт і закріплюється.

Використання штифтів – можливість продовжити життя зруйнованим зубам на кілька десятків років, зберігши їхній зовнішній вигляд та функціональність.

➜ За допомогою культової вкладки

Культова вкладка - це незнімна ортопедична конструкція, що використовується для порятунку сильно зруйнованих зубних одиниць карієсом. Виготовляється в зуботехнічній лабораторії з індивідуальних зліпків.

Такий метод протезування підходить, навіть якщо власну коронкову частину повністю зруйновано.

Культові вкладки встановлюються безпосередньо в кореневий канал і закріплюються в ньому герметично. Можуть бути одно-, дво- та трикореневими. Перед їх установкою проводиться лікування карієсу, пломбування каналів, санація усієї ротової порожнини.

➜ Встановлення коронки з опорою на імплант

Імплантування - сучасний метод протезування, під час якого встановлюється імплант, титановий стрижень, здатний повністю замінити втрачені зубні одиниці, повернути пацієнтові можливість посміхатися та повноцінно харчуватися.

На імплантат зверху надівається мікропротез (керамічний, цирконієвий або металокерамічний), після чого новий зуб нічим не відрізняється від інших.

Методики імплантування:

 • одноетапне з моментальним навантаженням - тимчасовий коронковий протез надягається відразу, після застосування імплантату;
 • двоетапне - коронка надівається тільки після повного загоєння ясна та приживлення імплантату.

Метод встановлення імплантату та матеріал для майбутнього мікропротезу вибирає лікар стоматолог індивідуально для пацієнта, враховуючи його анатомічні особливості, побажання щодо вартості процедури.

Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close