Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 20:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
06.09.2021

Втрата навіть одного зуба призводить до зміщення всього зубного ряду, руйнування кісткової щелепної тканини, естетичним і функціональним проблемам. Завдяки сучасним технологіям стало можливо відновити втрачений зуб за 1 день шляхом імплантації.

Імплантація зубів за один день в Києві (Позняки, Осокорки) проводиться в нашій стоматологічній клініці S'Dental досвідченими лікарями, з використанням тільки якісних і сертифікованих матеріалів.

➜ Скільки коштує процедура? Ціна імплантації за 1 день в нашій клініці доступна, вона залежить від багатьох факторів (виду імплантату, кількості зубних одиниць, складності роботи та ін.). Дізнатися точну вартість ви можете під час консультації у наших лікарів.

Проведення одноденної імплантації можливо

Експрес імплантація зубів за одне відвідування стоматолога підходить не всім. Її можна провести, якщо:

 • Кісткова щелепна тканина в хорошому стані, не зруйнована. Для оцінювання проводимо комп'ютерну томографію.
 • З моменту втрати зуба пройшло мало часу. Найкращим варіантом є одномоментне видалення зуба з подальшою установкою імплантата за один сеанс.

Процедура може здійснюватися як за відсутності 1-2 зубів, так і при повній адентії (All-on-4, All-on-6).

Рішення про проведення імплантації за один день приймається виключно лікарем стоматологом після детального обстеження. Хірург оцінює стан всього зубного ряду і кісткової тканини, супутні стоматологічні патології, наявність хронічних захворювань, і тільки потім підбирає найбільш безпечну методику імплантування.

Протипоказання до установки імплантатів за один день

 • Вік пацієнта молодше 18 років. У цей період організм росте і розвивається, відбувається формування кісткової тканини.
 • Виражений дефект кісткової тканини. Як правило, атрофія розвивається внаслідок тривалої відсутності зубів, тому не потрібно затягувати і відкладати похід до стоматолога.
 • Гострі інфекційні захворювання, що супроводжуються інтоксикацією організму, ВІЛ / СНІД.
 • Епілепсія, гострі розлади психіки.
 • Декомпенсований цукровий діабет.
 • Гостра серцева і дихальна недостатність.
 • Вагітність і період лактації.
 • Гематологічні захворювання.

Як проводиться експрес імплантація за 1 день?

Експрес імплантацію зубів в Києві можна зробити відразу ж після видалення хворого і зруйнованого зуба - в один день.

Перед маніпуляцією лікар проводить огляд і обстеження, може призначатися комп'ютерна томографія, ортопантомограма. Всю діагностику можна зробити в нашому стоматологічному центрі.

Всі етапи маніпуляції проходять комфортно і без больових відчуттів. Застосовується місцева анестезія або медикаментозний сон. Тривалість операції, в середньому, не перевищує 2 години.

Після вживлення імплантату відразу ж одягається на нього тимчасова коронка - протез. Таким чином пацієнт іде додому вже з повноцінним зубом, і йому не потрібно чекати пів року, як при класичному методі, поки приживеться імплантат.

Постійна коронка виготовляється пізніше, після повного загоєння (приблизно 3-6 місяців). Матеріал для неї підбирає стоматолог, враховуючи побажання і фінансові можливості пацієнта.

Переваги імплантації за 1 день

 1. Зручність та економія часу. Всього за одне відвідування лікаря можна не тільки видалити зруйнований хворий зуб, але і відразу замінити його новим, функціонально повноцінним.
 2. Естетика. Навіть встановлені тимчасові коронки виглядають природно і красиво! Після процедури не потрібно соромитися своєї посмішки, прикриваючи рукою рот під час сміху.
 3. Комфорт. У нашій клініці операція по установки імплантатів проводиться із застосуванням якісної місцевої анестезії, або медикаментозного сну. Незалежно від виду знеболювання, наші пацієнти не відчувають абсолютно ніякого болю і страху.
 4. Ціна. На експрес імплантацію зубів вартість в нашому стоматологічному центрі імплантації в Києві доступна. Підсумкова ціна одномоментного імплантування істотно нижче.
 5. Швидка реабілітація. Після експрес імплантації ризик розвитку ускладнень і інфікування дуже низький, відновлення проходить швидко і комфортно.

У стоматології S'Dental імплантація за 1 день здійснюється тільки з використанням сертифікованих препаратів і обладнання, абсолютно безпечних для здоров'я. Ми ретельно стежимо за дотриманням усіх правил септики та асептики, використовуючи тільки одноразові витратні матеріали та стерильний інструментарій.

Завдяки імплантуванню за один день, ви зможете повернути собі не тільки можливість посміхатися і спілкуватися з людьми без сорому, а й повноцінно харчуватися, пережовувати продукти.

Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close