Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 20:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
17.06.2022

Корекція брекетів - це обов'язкова процедура під час носіння брекет-системи, що дозволяє корегувати всі елементи ортодонтичної конструкції з метою отримання необхідного результату.

Проводиться така корекція регулярно і постійно протягом усього періоду носіння брекетів, з інтервалом, призначеним стоматологом. Без неї все лікування може виявитися неефективним та не призвести до бажаного вирівнювання прикусу.

Підтяжка брекетів у Києві на Позняках проводиться у Центрі стоматології SDental, вартість процедури складає від 300 грн та залежить від складності роботи.


Як часто потрібно підтягувати брекети?

Частоту підтяжки брекет-системи визначає ортодонт для кожного індивідуально. Періодичність корекції брекетів залежить від типу встановленої конструкції та анатомічних індивідуальних особливостей пацієнта. В середньому, підтяжка лігатурних брекет-систем проводиться з періодичністю в 3-4 тижні, а самолігуючі - рідше, 1 раз на 2 місяці.

Як підтягують брекети?

Корекція брекетів це комплексна процедура, під час якої лікар-ортодонт регулює елементи конструкції: лігатури, пружини, тяги, саму дугу. При підтяжці лікарем враховуються анатомічні особливості будови зубного ряду, проблеми прикусу та зубів, що потребують корекції.

➜ Чи відчувається біль при підтягуванні брекетів? - Під час процедури пацієнт не відчуває болю, може відчуватися невеликий дискомфорт, тиск під час підтяжки та перший час після неї.

Що буде, якщо не підтягувати брекети?

Корекція брекетів проводиться ортодонтом з урахуванням змін у зубному ряду, що вже відбулися, лікар налаштовує систему під пацієнта, забезпечуючи її справну роботу. Без своєчасної та регулярної підтяжки таке лікування просто не приноситиме бажаного результату, і процес поліпшення прикусу та вирівнювання зубів може затягнутися надовго. Також є ризики викривлення зубного ряду та ускладнення ситуації.

Зверніть увагу, що без регулярної підтяжки брекет-системи існує ризик розвитку карієсу та  руйнування емалі. Після кожної процедури корекції стоматолог-ортодонт призначає пацієнтові дату наступного обов'язкового візиту.

Як довго відбувається звикання до брекетів?

Після корекції брекетів пацієнт може відчувати невеликий дискомфорт у ротовій порожнині. Болісні відчуття можуть виникати протягом першого тижня під час їди, особливо твердих продуктів. У середньому за 7 днів ці неприємні відчуття минають та пацієнт звикає до змін.

Зверніть увагу, що якщо ви відчуваєте гострий біль - не терпіть, звертайтеся за консультацією до лікаря відразу.

Як підготуватися до встановлення брекетів?

Брекет-система встановлюється, як правило, на тривалий період, тому лікування може тривати 1-2 роки (у складних випадках і довше). Перед встановленням конструкції стоматолог повністю обстежує ротову порожнину пацієнта, проводить тривимірне КТ, професійне чищення зубів й  зняття зубного каміння.

Брекети можна встановлювати лише на здорові зуби, з цілими пломбами. Також ротова порожнина ретельно оглядається лікарем під час кожного відвідування з метою підтяжки брекетів.

Як доглядати порожнину рота під час носіння брекетів?

Догляд за ротовою порожниною під час носіння брекетів ускладнюється, він займає більше часу та спеціальних доглядових засобів. Після встановлення брекет-системи лікар-ортодонт детально розповідає пацієнтові правила догляду за ротовою порожниною й надає необхідні рекомендації.

Зверніть увагу, що без належного самостійного догляду за зубами та при невиконанні лікарських рекомендацій існує ризик розвитку карієсу та пошкодження зубів.

Основні рекомендації щодо догляду за порожниною рота під час носіння брекетів:

  1. Чищення зубів повинне проводиться вранці, ввечері та після кожного вживання їжі, навіть невеликого перекушування.
  2. Під час очищення зубів слід приймати спеціальну V-подібну щітку йоржики та іригатор, оскільки тільки ці пристрої можуть повністю прибрати залишки їжі.
  3. Після кожного чищення зубів застосовуйте ополіскувач для ротової порожнини, він має антибактеріальну дію й допомагає запобігти карієсу.
  4. Щодня слід використовувати спеціальні нитки, суперфлоси для усунення залишків їжі між зубами.
  5. Не вживайте тверді та в'язкі продукти, вони можуть порушити цілісність брекет-системи й спричинити хворобливі відчуття.
  6. При необхідності відвідуйте професійне чищення зубів у стоматолога.
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close