Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 20:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
01.06.2021

З точністю спрогнозувати результат ортодонтичного лікування стало можливо завдяки брекет системі Insignia. Індивідуальне комп'ютерне моделювання виключає ризики помилок, що залежать від людського фактору, і дозволяє побачити отриманий результат.

Брекети Insignia - це конструкція виготовляється за спеціальною CAD / CAM технологією, яка передбачає комп'ютерну систему і лабораторію для моделювання, виробництва. Кожна брекет-система виготовляється в лабораторії персонально для кожного клієнта по його силіконовим відбиткам, які оцифровують і складають основу для моделювання.

На брекети insignia ціну можна дізнатися під час консультації у нашого лікаря ортодонта, в стоматологічній клініці S'Dental. Вартість залежить від матеріалу конструкції, вона може бути металевою або керамічною.


ЯК СТВОРЮЮТЬСЯ ІНДИВІДУАЛЬНІ БРЕКЕТИ INSIGNIA

Індивідуальні брекети Insignia створюються виключно для кожного окремого випадку. Їх виробництво включає наступні етапи:

1. Під час огляду і консультації стоматолог визначає необхідність коригування прикусу і зубного ряду. Проводиться рентгенографія верхньої і нижньої щелепи, робляться відбитки прикусу, фотографії особи пацієнта. Ці дані відправляються в спеціальну лабораторію Insignia.

2. У лабораторії відбитки оцифровують, перетворюються в надточну тривимірну модель щелепи з високою роздільною здатністю зображення. Потім створюється модель майбутнього прикусу і дані відправляються лікаря ортодонта для узгодження.

3. За допомогою спеціального програмного забезпечення, ортодонт знайомиться з отриманими даними і при необхідності вносить свої корективи, які, на його думку, найбільш підходять для пацієнта. Він може змінювати:

 • наявність / відсутність гачків;
 • форму посмішки;
 • матеріал замків (металеві або керамічні);
 • послідовність і будова дуг і ін.

4. Лікар відправляє в лабораторію відкориговану модель, потім за допомогою програми створюється відео, на якому зображується весь процес переміщення зубів та корекції прикусу.

5. Брекет система виробляється в лабораторії Інсигнії і відправляється лікаря, після чого він запрошує пацієнта на установку.


ТРИВАЛІСТЬ ЛІКУВАННЯ І ЗВИКАННЯ

Тривалість лікування брекетами Insignia (Київ) залежить від вираженості ортодонтичної проблеми.

Процес корекції складається з наступних етапів:

 1. Вирівнювання зубного ряду - від 8 до 12 місяців.
 2. Корекція і нормалізація прикусу - від 3 до 24 місяців.
 3. Нормалізація стану зубів (встановлення зубних контактів) - від 3 до 6 місяців.
 4. Зняття конструкції і використання ретейнер для закріплення отриманого результату - тривалість їх використання індивідуальна.

Завдяки тому, що брекети Інсигнії виготовляються за персональними відбитками та тривимірного моделювання, пацієнт дуже швидко до них звикає, не відчуває дискомфорту, больових відчуттів. Вони не спотворюють мова, не натирають слизові оболонки ротової порожнини.

Після установки ортодонтичної конструкції, лікар навчає пацієнта як правильно за нею доглядати, чистити зуби, яких продуктів краще уникати, а також призначає дату наступного візиту до нього.


ПЕРЕВАГИ ОРТОДОНТИЧНОЇ СИСТЕМИ INSIGNIA

До переваг ортодонтичної корекції за допомогою системи Інсигнії можна віднести:

 • Прогнозований результат. Пацієнт отримує точний прогноз, лікар показує відео ролик, на якому показується, як буде змінюватися зубний ряд, переміщатися зуби.
 • Надійність. Завдяки щільному приляганню виготовленої конструкції, вона менш схильна до ламання і пошкодження.
 • Комфорт і швидке звикання протягом усіх етапів терапії. Чи не порушується мова, не натираються слизові оболонки ротової порожнини.
 • Швидкість. Згідно з дослідженнями, тривалість носіння конструкції Інсигнії менше, в середньому, на 4-6 місяців, у порівнянні з іншими.

Вчені вважають, що за індивідуальними ортодонтичними системами стоїть майбутнє в стоматології, тому, що завдяки їм лікувальний процес проходить комфортно і завжди дає прогнозований результат.

Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close