Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 21:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
Марина
02.12.2021
Лікуюсь в клінікі С Дентал біля двух років. Лікарі використовують нові технології та препарати, дотримуються санітарних вимог, привітно зустрічають на рецепції. Але особлива подяка лікарю Зварич Сергію Васильовича, професіонал, чуйна, добра людина. Лікар робив мені підставку кісткової тканини та імплантацію. Все пройшло добре, за що дуже вдячна. За моєю рекомендацією лікуватись в цю клініку перейшли мої донька, син та невістка. Рекомендую.
Евгений
15.11.2021
Почну з того що стоматологічна клініка краща у котрих я бував (я маю введу обслуговування, та кваліфікований персонал). Незадовго до лікування зубів у цій клініці я лікував один зуб у іншого лікаря в іншій клініці, вона мені намагалася його пролікувати три рази протягом чотирьох місяців і щоразу був флюс, мені говорили що він пройде через місяць сам після лікування, але він не проходив, в результаті я звернувся в цю клініку і виявилося що через те, що мені погано пролікували зуб у мене почалося зараження і я втратив два зуби, в результаті довелося ставити імпланти. І ось я повертаючись на сьогоднішній день. Мені в цій клініці пролікували 11 зубів і поставили 2 імпланти протягом року і робили нарощування кістки де ставили імпланти так як через зараження у мене вже не було кістки де були даний два зуби. Не буду довго розписувати як все було, скажу коротко, За весь рік що мені лікували всі зуби і ставили імпланти не виникло не однієї проблеми і все було зроблено бездоганно, на відміну від лікаря іншої клініки, який 3 рази лікував один зуб і зробив так що я втратив через його лікування два зуби і нарощував собі кістку через зараження. Я дуже вдячний цій клініці за те, що все зробили якісно і з першого разу, при чому пролікували підлогу щелепи.
Анна
03.09.2021
Вежливый, приветливый персонал: от врачей, ассистентов до девушек - администраторов. Очень понравился подход .Инна Владимировна подробно рассказала, дала рекомендации на будущее и в принципе очень понравилась как специалист в своем деле. Была на чистке зубов - Хомич Инна Владимировна все очень хорошо почистила, теперь хочется постоянно улыбаться!
Катерина
22.07.2021
S’Dental - це професіонали своєї справи, привітний колектив, сучасне обладнання.
Николай
20.07.2021
Персонал привітний, результатом лікування задоволений, все швидко і якісно , рекомендую!
Ольга
19.07.2021
Выражаю огромную благодарность клиники S'Dental. Спасибо за преданность своему делу, профессионализм, отзывчивость. Большая благодарность директору за открытие такой прекрасной клиники и за таких потрясающих сотрудников, которые всегда находят подход к каждому пациенту. Начиная от администраторов и ассистентов до квалифицированных стоматологов каждый по максимуму уделил мне внимание. Буду и дальше посещать и рекомендовать клинику S'Dental всем своим знакомым. Удачи Вам!!!
Оксана
12.07.2021
Відвідали сьогодні 12.07.2021 цю клініку, враження від дівчат, що проводять запис негативний. Записалися на консультацію, у дівчини по телефону запитували чи зможе лікар після огляду дитини, якій 4 роки, у випадку підтвердження необхідності оперування вуздечки язичка, провести цю процедуру САМЕ сьогодні після консультації, оскільки ми не місцеві, і так вже витомили дитину, нам відповіли, що так звичайно. Ця розмова відбувалася об 11.00 годині, нас записали на 14.30. Таким чином, ми вирішили все ж таки потрапити до лікаря і зробити цю процедуру саме сьогодні, оскільки не місцеві і відпустка з роботи вже закінчується. Після проведеної консультації лікарем - Зварич С.В., останній повідомив, що для того щоб нам зробити лазерне оперування з анестезією, нам необхідно зробити пробу на анестезію, в іншому місці, і потім з результатом уже робити лазерне оперування, але не СЬОГОДНІ , бо лікар уже не буде сьогодні у цій клініці на роботі. Тож, завдяки некомпетентності та байдужості МОЛОДОЇ дівчини, шкода не запам’ятаю імя, яка проводила запис, ми витративши 4 години свого часу, витомивши 4 річну дитину, отримавши консультацію , яку вже отримували від попередніх лікарів і знаючи що саме необхідно зробити дитині, поїхали додому ні з чим, Претензій до лікаря Зварич С.В. взагалі не має, підхід до дитини знайшов. Тож, шановна адміністрація закладу, зверніть увагу на персонал, що проводить запис та відповідає на запитання пацієнтів, нехай будуть більш професійними, і не говорять чого не знають, бо через них втратите клієнтів!!!! З нетерпінням буду чекати на відповідь адміністрації.
Залиште
відгук про нас
Спасибі, що залишаєте свої
враження про нашу клініку
Заповніть поле
Заповніть поле
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close