Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 20:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
Ирина
10.06.2022
Я дуже вдячна долі за те, що вона привела мене до цієї клініки та до лікаря Ростислава Сергійовича. За короткий термін спілкування встигла пройти достатньо процедур – зняття мосту, видалення двох зубів, встановлення коронки, встановлення двох імплантів. Всі процедури були проведені на найвищому рівні якості їх виконання, і що важливо без жодних негативних моментів після процедур. Знаючи досвід знайомих, у яких після імплантації виникали наслідки у вигляді набряків та синців, морально готувала себе до цієї операції. Але, на моє щастя, таких наслідків і не було. Особлива подяка всьому персоналу, який також має високий професійний рівень, поєднуючи його з уважністю і добрим ставленням. Дякуємо керівництву компанії, що зібрали такий чудовий колектив! Ви, справді, найкращі!
Лариса
19.02.2022
Лікар Передерій Тетяна Миколаївна вже своя людина, проводили різні види пломб і чистку, це лікар до якого хочеться повертатися
Марина
02.12.2021
Лікуюсь в клінікі С Дентал біля двух років. Лікарі використовують нові технології та препарати, дотримуються санітарних вимог, привітно зустрічають на рецепції. Але особлива подяка лікарю Зварич Сергію Васильовича, професіонал, чуйна, добра людина. Лікар робив мені підставку кісткової тканини та імплантацію. Все пройшло добре, за що дуже вдячна. За моєю рекомендацією лікуватись в цю клініку перейшли мої донька, син та невістка. Рекомендую.
Евгений
15.11.2021
Почну з того що стоматологічна клініка краща у котрих я бував (я маю введу обслуговування, та кваліфікований персонал). Незадовго до лікування зубів у цій клініці я лікував один зуб у іншого лікаря в іншій клініці, вона мені намагалася його пролікувати три рази протягом чотирьох місяців і щоразу був флюс, мені говорили що він пройде через місяць сам після лікування, але він не проходив, в результаті я звернувся в цю клініку і виявилося що через те, що мені погано пролікували зуб у мене почалося зараження і я втратив два зуби, в результаті довелося ставити імпланти. І ось я повертаючись на сьогоднішній день. Мені в цій клініці пролікували 11 зубів і поставили 2 імпланти протягом року і робили нарощування кістки де ставили імпланти так як через зараження у мене вже не було кістки де були даний два зуби. Не буду довго розписувати як все було, скажу коротко, За весь рік що мені лікували всі зуби і ставили імпланти не виникло не однієї проблеми і все було зроблено бездоганно, на відміну від лікаря іншої клініки, який 3 рази лікував один зуб і зробив так що я втратив через його лікування два зуби і нарощував собі кістку через зараження. Я дуже вдячний цій клініці за те, що все зробили якісно і з першого разу, при чому пролікували підлогу щелепи.
Анна
03.09.2021
Вежливый, приветливый персонал: от врачей, ассистентов до девушек - администраторов. Очень понравился подход .Инна Владимировна подробно рассказала, дала рекомендации на будущее и в принципе очень понравилась как специалист в своем деле. Была на чистке зубов - Хомич Инна Владимировна все очень хорошо почистила, теперь хочется постоянно улыбаться!
Катерина
22.07.2021
S’Dental - це професіонали своєї справи, привітний колектив, сучасне обладнання.
Николай
20.07.2021
Персонал привітний, результатом лікування задоволений, все швидко і якісно , рекомендую!
Залиште
відгук про нас
Спасибі, що залишаєте свої
враження про нашу клініку
Заповніть поле
Заповніть поле
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close