Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб с 9:00 до 21:00
Бушковская Вікторія
22.06.2020
Дякую! Найкраща клініка з найкращими професіоналами! ️ Уже два роки лечу зуби тільки тут, Марія Олександрівна - прекрасний, уважний стоматолог. Ростислав Сергійович, имплантолог-хірург, просто золотий лікар з золотими руками. Бракує слів, щоб передати мою подяку за мою гарну посмішку і здорові зуби. Дві імплантації, коронки, видалення зубів мудрості, лікування каналів - все робила в SDental. Окреме спасибі керівництву, Леоніду Антоновичу за індивідуальний підхід і завжди теплий прийом. ВИ НАЙКРАЩІ!
Ольга
17.03.2020
Дуже вдячна Сергію Васильовичу за чудову роботу. Дуже терплячий, акуратний, уважний і чуйний лікар. Для мене дуже важливі позитив, впевненість і спокій лікаря. Сергій Васильович саме такий. Справжній професіонал!
Валентин Перепелиця
18.02.2020
Кращий хірург, з яким доводилося мати справу Випадково потрапив до Фоміну Ростиславу Сергійовичу, але цей досвід забути неможливо. Робить роботу вкрай професійно, тактовно, вдумливо і на невичерпному позитиві. Залишився неймовірно задоволений, як самим процесом, так і якістю роботи з фінальним результатом. Ах да, при цьому і безболісно! Спасибі, Ростислав Сергійович!
Анна Калмикова
02.12.2019
Видалення зуба мудрості Сергій Васильович видалив мені 4 зуба мудрості, і якщо були б ще – то 100 відсотків що довірила їх цьому ж талановитому лікареві!
Ольга Пономаренко
02.12.2019
Сергій Васильович, велике вам спасибі! Як поставили пломбу, так вона і стоїть там! Ви ж знаєте, як я люблю іриски, але і це тепер не проблема!
Дар'я Іванова
02.12.2019
Не можу натішитися своїми зубками! Сергій Васильович поставив мені верхні імпланти! Ви на стільки чіткий, скрупульозний і уважний лікар. Виправдовуєте мою довіру вже 4 роки! спасибі
Любов
02.12.2019
Зварич Сергій Васильович Чистив цей доктор мені канали, зробив все безболісно і, на скільки міг, швидко. Дякую.
Залиште
відгук про нас
Спасибі, що залишаєте свої
враження про нашу клініку
Заповніть поле
Заповніть поле
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле