Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб с 9:00 до 21:00
Віра
28.11.2020
Лікарі уважні та привітні, рекомендую як стоматологію для дорослих так і для дітей. Дякую за завжди теплу атмосферу! Дуже подобається ця клініка!
Наталия
27.11.2020
Лікувалися у дитячого стоматолога Тетяни Миколаївни. Дійсно професійний та компетентний в усіх питаннях лікар! Запропонувала нам сучасні методи та матеріали 👍. Дуже уважно ставиться до дитини. Особливо раджу лікуватися в неї, якщо дитина боїться, вміє заспокоїти, до всього підходить індивідуально.
Олена
26.11.2020
Чудова, сучасна клініка. Дуже вдячна за індивідуальний підхід!
Антон
26.11.2020
Приємно мати справу з професіоналами. Дякую Зварич Сергію - встановив в нього імплантати STRAUMANN. Спаравжній майстер!
Мария
24.11.2020
Искреннюю благодарность выражаю клинике и в частности Ростиславу Сергеевичу Фомину. В клинике удаляла зубы мудрости. Сказать, что я боялась - ничего не сказать :) Удаление восьмёрок было одним из самых больших моих страхов. Благодаря профессионализму и душевному подходу Ростислава Сергеевича, удаление прошло легко, быстро, спокойно и безболезненно. Честно, я даже не заметила. Думала, что доктор только готовится к удалению, а он уже удалил:) Благодарю от души и всем рекомендую!
Сергей
24.11.2020
Сегодня первый раз побывал в клинике «S’Dental», и могу сказать что как персонал так и оборудование тут шикарное. Рекомендую!
Світлана Свиридова
10.11.2020
Клініка хороша, але все-таки хочеться виділити Тетяну Олександрівну Гетьман. Наша зустріч відбулася 1,2 роки тому з сумним діагнозом - кіста в розмірі 1 см, вже після лікарні на Підвисоцького, куди ми потрапили по швидкій з діагнозом абсцес. Дочка вже втрачала свідомість 2 рази, обличчя як куля... скажу чесно - було дуже страшно. Зробили надріз ясна, гній з часом вийшов, антибіотики, полоскання і т д. Виписка через тиждень зі словами: "Чекаємо вас через два місяці на операцію. Так як кіста велика треба видалити". Ми вирішили так просто не здаватися. Я перелопатила весь інтернет і побачила, що все-таки деякі обходяться без операції. Почала шукати клініку і лікаря, який за це візьметься. Перший похід в іншу клініку був невдалий - лікарі наполягали на операції. І тут я потрапляю в S'Dental, до неї, нашої чарівниці - Тетяні Олександрівні. Я показала наше КТ і вона дуже переконливо, спокійно, з усіма доводами переконала мене, що операція не потрібна, навіть показала приклади своєї роботи, де кісти розсмоктувалися. І я (з побоюванням після пережитого) погодилася. І ось вчора ми ходили на контрольний знімок, кіста розсмокталася. І це чудо !! Правда рукотворне! Моя велика подяка клініці і особливо Тетяні Олександрівні. Тепер і я і дочка лікуємося тільки у неї. !!! Перший раз пишу відгук. Може наша історія допоможе кому-то уникнути операції. Всім здоров'я !!!!
Залиште
відгук про нас
Спасибі, що залишаєте свої
враження про нашу клініку
Заповніть поле
Заповніть поле
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close