Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
21.10.2021

У цій статті описані рекомендації для батьків, для підготовки до відвідування дитячого стоматолога їх дитини.

➜ Найчастіше батьки задаються питанням, коли та в якому віці необхідно прийти на прийом до дитячого стоматолога? Що необхідно робити, щоб лікування зубів у ваших дітей, які не викликало почуття страху?

Згідно з рекомендаціями міжнародних асоціацій стоматологів, перший візит до дитячого стоматолога в Києві повинен проводитися не пізніше 12 місяців. У такому ранньому віці діти ще не відчувають страху перед лікарями, а своєчасний огляд і профілактичні заходи допоможуть в подальшому уникнути важких захворювань у вигляді пульпіту і карієсу, які можуть привести до руйнування молочних і поразки постійних зубів.

Є дуже хороше правило, яке бажано виконувати всім батькам: «Перший зуб - Перший візит до стоматолога»

Адже саме дотримуючись цього правила, ви зможете не тільки вберегти здоров'я зубів вашої дитини, але і зробити відвідування до стоматолога з мінімальним лікуванням.


Перший похід до дитячого стоматолога - знайомство!

Ми рекомендуємо в перший візит провести знайомство. І навіть при виявленні будь-яких стоматологічних захворювань, лікування відкласти на друге відвідування. Це допоможе дитині адаптуватися в новому середовищі та позитивно налаштуватися. Малюк зрозуміє, що лікувати зубки вчасно - це зовсім не страшно, а, навпаки, потрібно і весело.

Наші дитячі стоматологи володіють не тільки знаннями в області стоматології, а й дитячої психології, спрямованої на боротьбу з проблемами зубів і порожнини рота у маленьких пацієнтів, а також профілактику і запобігання хвороб в майбутньому.

Під час першого візиту і знайомства з дитячим лікарем, батькам розкажуть, як доглядати за молочними зубами, чого слід дотримуватися для підтримки гарної гігієни, як уберегти від карієсу зуби та на які заходи профілактики варто звернути увагу.

Для дітей старшого віку, підійде перегляд мультфільмів, в яких їм розкажуть хто такий стоматолог і навіщо до нього ходити на прийом.

Як батькам підготувати дитину до прийому дитячого лікаря?

Для психологічної підтримки з батьківської сторони - ви повинні розуміти, що відчуває малюк при відвідуванні стоматологічного кабінету:

Страх. Ваша дитина може випробувати страх перед новою обстановкою, невідомими процедурами й «страшними» словами. Найчастіше батьки намагаючись заспокоїти та підбадьорити свого чадо використовують фрази - «боляче не буде», «уколу не буде», тим самим заздалегідь налаштовуючи дитину на те, що саме це може і відбутися. Краще не використовувати такі фрази, а слово - «біль», замінити на - «можливо буде неприємно».

Занепокоєння. Діти дуже чутливі, і занепокоєння самих батьків дуже легко може передатися вашій дитині. Тому намагайтеся не показувати йому своє занепокоєння, а навпаки поводитися позитивно.

Так само ви повинні себе налаштовувати на те, що перший візит до лікаря не завжди може закінчитися лікуванням, в першу чергу це знайомство з лікарем, налагодження відносини довіри і розуміння.

Так що ж необхідно для успішного відвідування дитячого лікаря-стоматолога?

  1. Дотримуватися правила - «Перший зуб - Перший візит».
  2. Супроводжувати дитину з хорошим настроєм і не використовувати «лякливі» фрази.
  3. Стимулювати свого малюка невеликими заохочувальними подарунками.

Чому так важливо відвідувати дитячого ортодонта?

Порушення розвитку прикусу найчастіше формується ще в дитячому віці через безконтрольне смоктання соски або кусання іграшок. Батьки не завжди можуть візуально визначити проблему, тому з досягненням дитиною 3 років його необхідно показати дитячому ортодонту в Києві. У стоматологічній клініці S'DentaL на спільній консультації, ортодонт і дитячий стоматолог зможуть виявити дефекти розвитку зубів у дітей і скорегувати виявлені патології із застосуванням найбільш безпечних методів.

Корекція прикусу у дітей полягає в поступовому зміщенні одного або декількох зубів в заданому стоматологом напрямку. Для виправлення прикусу молочних зубів використовуються:

  • ортодонтичні або вестибулярні пластинки;
  • функціональні трейнери і ін.

Всі інструменти для виправлення прикусу у дітей виконуються в цікавому дизайні і не доставляють дискомфорту під час використання.

Чим раніше ви звернетеся до дитячого ортодонта в Києві, тим вище ймовірність, виправити за коротший термін.

Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close