Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
Питання
Що краще - імплантація або протезування? Міст або імплант?
Відповідь
Протезування - це процес заміщення дефектів зубного ряду. Імплантація - це один з варіантів заміщення дефектів зубного ряду, оскільки існує протезування на імплантатах. Тому для визначення, який вид протезування підходить найбільше в тій чи іншій клінічної ситуації, рекомендуємо записатися на консультацію до хірурга-стоматолога та стоматолога-ортопеда. Залежно від Вашого діагнозу, буде обраний і план лікування, в тому числі і система імплантатів і вид протезування. Ми практикуємо завжди індивідуальний підхід до наших пацієнтів.
Питання
Як швидше звикнути до зубних протезів?
Відповідь
Середні строки звикання до протезів - тридцять днів. Це фізіологічна норма, прискорення процесу може проходити тільки завдяки вашим індивідуальним особливостям. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, необхідно записатися на прийом до стоматолога ортопеда для визначення причини і її усунення.
Питання
Злетіла коронка, що робити? Чи можна її приклеїти назад?
Відповідь
Злетіла коронка? Нічого страшного! Головне її зберегти для подальшої фіксації. Не приймайте тверду їжу і терміново зверніться на прийом в нашу клініку. Лікар очистить коронку і поверхня зуба від залишків цементу, на який раніше фіксувалася коронка, і повторно її зафіксує спеціальним цементом.
Задайте нам
питання
Напишіть нам, і ми відповімо
вам найближчим часом
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Невідзначене поле
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close