Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
Питання
Сильно кровоточать ясна. Що робити, щоб позбутися від кровоточивості?
Відповідь
Кровоточивість ясен це ознака запального процесу, який відбувається в організмі. Причин може бути багато, в тому числі і викликаним скупченням нальоту на зубах, гормональним порушенням, приєднанням вторинної інфекції і так далі. Для з'ясування і усунення причини, вам потрібно записатися до лікаря стоматолога-пародонтолога.
Питання
Зуби стали чутливими, що робити? Як зняти чутливість зубів, якщо вони болять від холодного і гарячого?
Відповідь
Чутливість зубів може проявлятися при появі мікротріщин в зубах, наявності клиновидних дефектів, патологічної стертості зубів і оголення тканин дентину. У всіх випадках дискомфорту і хворобливості, Вам необхідно терміново пройти обстеження і отримати професійну рекомендацію лікаря стоматолога.
Питання
Десни відійшли і оголилися шийки зубів. Що робити? Як зміцнити ясна і зуби?
Відповідь
Рекомендуємо якнайшвидше записатися на прийом до стоматолога пародонтолога для збору більш детального анамнезу та призначення лікування. Для поліпшення стану ясен і зубів, дотримуватися правил гігієни ротової порожнини - а саме чистити зуби вранці і ввечері, користуватися флоссом (зубна нитка), кожні півроку приходити на профілактичний огляд до лікаря стоматолога. Лікар індивідуально підбере для Вас план лікування. Необхідно пам'ятати, що самолікування може бути небезпечним для Вашого здоров'я.
Питання
Десна біля зуба опухла і болить. У чому може бути причина? Що робити?
Відповідь
Припухлість і болючість ясен може з'явитися внаслідок травми слизової під час прийому їжі, порушення прилягання пломби, скупчення м'якого і твердого зубного нальоту, початкова стадія запального процесу в самому зубі. Для точного визначення причини необхідно записатися на прийом до лікаря стоматолога.
Задайте нам
питання
Напишіть нам, і ми відповімо
вам найближчим часом
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Невідзначене поле
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close