Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
Питання
Що краще - імплантація або протезування? Міст або імплант?
Відповідь
Протезування - це процес заміщення дефектів зубного ряду. Імплантація - це один з варіантів заміщення дефектів зубного ряду, оскільки існує протезування на імплантатах. Тому для визначення, який вид протезування підходить найбільше в тій чи іншій клінічної ситуації, рекомендуємо записатися на консультацію до хірурга-стоматолога та стоматолога-ортопеда. Залежно від Вашого діагнозу, буде обраний і план лікування, в тому числі і система імплантатів і вид протезування. Ми практикуємо завжди індивідуальний підхід до наших пацієнтів.
Питання
Як роблять імплантацію? Чим кріплять імплант зуба при установці?
Відповідь
Імплантація - це процес, який складається з декількох етапів:

1й етап - хірургічний, коли в кістковій тканині готується отвір для установки імплантату і безпосередньо встановлюється сам імплантат.
2й етап - хірургічний, коли після закінчення двох місяців після імплантації встановлюється формувач ясен.
Імплантат виготовляється з титану або з титану і цирконію. Має спеціальне «різьблення», завдяки якому і відбувається кріплення до кісткової тканини.
Питання
Як довго приживаються імплантати зубів?
Відповідь
Після того, як встановили імплантат, кісткова тканина зростається з штучним коренем (кореневою частиною імплантату), тим самим надійно закріплюється в кістки. У медицині цей процес називають «Остеоінтеграції». Яка його тривалість? В середньому від двох до шести місяців. Необхідно завжди брати до уваги індивідуальні особливості організму, в тому числі перенесені або наявні захворювання, спосіб життя, гігієну, а також, що важливо, марку імплантату.

Після закінчення двох місяців після імплантації встановлюється формувач ясен, а після закінчення ще двох місяців ми можемо встановлювати коронку, «навантажуючи» імплантат. Коронки на імплантати Straumann SLActive можна встановлювати і після закінчення 3-4 тижнів. Разом з тим, не обходимо підходити до кожного випадку індивідуально.
Задайте нам
питання
Напишіть нам, і ми відповімо
вам найближчим часом
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Невідзначене поле
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close