Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
Питання
Як відбілити зуби без шкоди для емалі і ясен? Чи є повністю безпечні види відбілювання?
Відповідь
Найбезпечнішим методом відбілювання вважається метод холодного світла. При відбілюванні ми використовуємо апарат Beyond Polus. В першу чергу, це поліпшена система фільтрації світла, захищає від підвищення температури і ультрафіолетового випромінювання. Тривалість процедури - близько однієї години. Результат відбілювання- індивідуальний, і буде залежати в першу чергу від походження зміни кольору Ваших зубів. Протягом 24 годин після відбілювання, ми рекомендуємо «білу» дієту і обмеження у вживанні фарбувальних напоїв і продуктів.
Питання
Як зміцнити зуби і зберегти їх здоровими до старості?
Відповідь
В першу чергу, це індивідуальний підбір зубної щітки і пасти. Використання зубної нитки і ремінералізуючого гелю. Чищення зубів вранці і ввечері. Відвідування лікаря стоматолога один раз в 6 місяців. Здоровий спосіб життя і дбайливе ставлення до своїх зубів.
Питання
Кришаться зуби. Що робити, щоб вони перестали руйнуватися?
Відповідь
Причини, що викликають руйнування тканин зубів, можуть початися від самого елементарного - це низький рівень гігієни ротової порожнини, до більш складних - таких, як патологічна стертість зубів, викликана бруксизмом. Для того щоб дізнатися точні причини і підібрати правильну тактику лікування, необхідно записатися на консультацію до лікаря стоматолога.
Задайте нам
питання
Напишіть нам, і ми відповімо
вам найближчим часом
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Невідзначене поле
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close