Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
Питання
Як вирвати молочний зуб дитині в домашніх умовах? Чи можна це робити?
Відповідь
Дану процедуру не рекомендується проводити в домашніх умовах, оскільки завжди існують ризики від занесення інфекції, або невдале видалення, коли в кістковій тканині залишається частина коренів або уламків зуба, до травми зачатка постійного зуба. У нашій стоматології видалення ми зробимо професійно і безболісно.
Питання
У дитини сильно болить молочний зуб. Як зняти біль?
Відповідь
Перед прийомом будь-якого медичного препарату ми порекомендуємо обов'язково звернутися за консультацією до Вашого педіатра. Він проконсультує Вас про вікові дози і особисту непереносимость препарату. Якщо ж немає такої можливості, то ви можете дати своїй дитині «Ібупрофен» - сироп для дітей.
Питання
Дитина скрипить зубами. Чому він це робить і як з цим боротися і чим лікувати?
Відповідь
Скрегіт зубами в дитячому віці може бути викликаний наявністю гельмінтів, нервовим перенапруженням або перезбудженням. Необхідна консультація педіатра, дитячого стоматолога і ортодонта.
Питання
Як лікують карієс на зубах маленьким дітям? Чим знеболюють і пломбують?
Відповідь
Все залежить від характеру перебігу та глибини ураження карієсом. Якщо каріозний процес сильно порушив цілісність тканин зубів, то відбувається процес очищення і видалення інфікованих тканин під наглядом карієс маркера і заміщення дефекту зуба фотополімерною пломбою або стеклоінномерним цементом відповідно до показань до того чи іншого клінічного випадку. Знеболювання відбувається відповідно до вікових показань і при наявності аллергопроб у дітей на анестетики. Всю цю інформацію вам розповість дитячий стоматолог на консультації і адаптаційному візиті.
Задайте нам
питання
Напишіть нам, і ми відповімо
вам найближчим часом
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Невідзначене поле
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close