Киев, Позняки, ул. А. Ахматовой, 32/18
Пн-Сб з 9:00 до 18:00
Facebook Instagram Youtube
(067) 422-05-03
Питання
Що робити, якщо після видалення нерва потемнів зуб? Як відбілити мертвий зуб?
Відповідь
Ендодонтичне лікування зуба полягає в видаленні судинно-нервового пучка. Після закінчення певного часу дентин дійсно може почати темніти. Ми практикуємо ендодонтичне відбілювання, яке полягає в розміщенні відбілюючого агента всередині порожнини зуба. При недосягненні бажаного позитивного результату, можемо запропонувати Вам покрити зуб керамічною накладкою.
Питання
На зубах жовтий і чорний наліт. Як від нього позбутися? Чи допоможе професійна чистка?
Відповідь
Один раз в 6 місяців ми рекомендуємо проходити професійну чистку зубів. Для цього в клініці використовується апарат Cavitron. Магнітострикційний метод роботи є більш комфортним і безпечним для пацієнта. Крім цього, після зняття зубних обкладань, зуби відбілюються на кілька тонів.
Питання
Зламаний передній зуб під корінь. Як його відновити? Як вставляють передні зуби?
Відповідь
При такому виді травми відновити зуб за допомогою реставрації не представляється можливим. Спочатку лікар стоматолог-терапевт уважно огляне Ваш зуб. Проведе відповідне рентгенологічне дослідження і ендодонтичне лікування. Надалі буде проведено препарування зуба і установка культевої вкладки. Після цього фіксується коронка.
Питання
Щілина між передніми зубами: як її прибрати?
Відповідь
Медичний термін для щілини між передніми зубами - діастема.
Особливо турбуватися з цього приводу не варто. Ми її легко приберемо Вам за допомогою фотополімерної реставрації або в процесі ортодонтичного лікування. Крім цього, можемо запропонувати вам установку в проблемній зоні вінирі ) або люмінірів.
Вибір лікування залежить від складності та класифікації діастеми.
Питання
Відколовся шматочок зуба, що робити?
Відповідь
Не варто переживати. Ми ідеально відновимо зуб за допомогою фотополімерної реставрації. У клініці використовуються тільки передові, високоякісні матеріали зарубіжних виробників. В окремо взятому випадку, якщо у вас збереглася частина зуба, можливо зробити реставрацію і з застосуванням рідних тканин зуба. Не поспішайте викидати відколотий шматочок зуба.
Задайте нам
питання
Напишіть нам, і ми відповімо
вам найближчим часом
Заповніть поле
Заповніть поле
Заповніть поле
Невідзначене поле
Записатися
на прийом
в S’DentaL
Залиште заявку, і наш
адміністратор зв'яжеться з Вами для
її підтвердження
Заповніть поле
Заповніть поле

Зв'язатися
З НАМИ

Callback Viber Telephone Support Tech Support
Close